Загубено е сиво котенце!!!

  • 762
  • 6
  •   1
Отговори
Загубено е сиво котенце в района на бул.Стамболийски и Константин Величков,казва се Джери.Ако някой има информация, моля да пише или да даде съвети как да намерим нашия незаменим любимец baby_neutral

# 1
  • Мнения: 864
Разлепи обяви из квартала.
Дано си намерите животинката!

# 2
  • Мнения: 3 622
Стискам палци

# 3
Благодаря ви за подкрепата!Вече съм отчаяна и се опитвам да се примиря със ситуацията колкото и да ми е трудно.Длъжна съм да оправя грешката, която не е нарочна -котенцето е загубено в района на Сливница и Константин Величков, а не на Стамболийски, както съм написала в съобщението.Джери, така се казваше нашия любимец живееше на двора, имаше си собствен дом с химическа тоалетна и топло легло, хапваше си вкусна храна, имаше играчки, цял ден тичаше на воля, а вечер се прибираше .Беше много игрив, забавен и дружелюбен, беше любимец на улицата.Но точно на Бъдни вечер, когато ние бяхме в провинцията, се качило в една кола незабелязано,хората не са знаели, че котенцето е наше и са го оставили на въпросното кръстовище пред един ресторант.Днеска бяхме там, за да го търсим.Персонала на заведението си спомни за Бъдни вечер и нашия малък Джери, бяха го видяли, но оттогава няма и следа от него.Пообиколихме, разпитахме и не го намерихме.Бях ужасена от гледката във въпросния квартал-толкова много бездомни кучета не съм виждала никъде в София.Моля се, малкия палавник да е оцелял и да е имал късмета на Бъдни вечер да е намерил новото си семейство, а не смъртта си baby_neutral

# 4
  • Мнения: 5 317
Милото,моля се да е добре.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Дано да е добре, милото котенце!

# 6
  • Мнения: 685
Дано се върне милото коте  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт