навехнат глезен

  • 2 855
  • 2
  •   1
Отговори
здр на вс и Весела Коледа! Simple Smile В неделя си навехнах глезена на състезание по  баскетбол и ходих в бърза помощ, но там ми казаха, 4е е навехнат и дори него снимаха. казаха да слагам лед 24 4аса и след това да се опитвам да го раздвижам и да стъпвам на него, но сега про4етох в интернет, 4е не трябавало да стъпжам на него изобщо. също така ми предписаха едно мазило Репарил-гел Н  и сега го мажа с него. това, което ме притеснява е, 4е отока намаля , но не напълно и все още е подут. ако може да ми препоръ4ате какво да направя за да ми мине по-бързо ще съм ви мн благодарен  Simple Smile Simple Smile Simple Smile  и дали някои е 4увал за това мазило и помага ли изобщо?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 197
Репарил-а е много хубаво мазило - загрява и спомага за по-лесно заздравяване. Но все пак не можеш да очакваш чудеса. Аз съм го ползвала за навехнато рамо и трябва да ти кажа, че си ме болеше поне 10 дена след случката. А отока не може да изчезне за един ден. Спокойно, ще мине, но трябва време. Раздвижването не означава да стъпваш 1-2 часа на крака. Просто да не го държиш неподвижен, защото не е желателно. Можеш ако имаш да мажеш отока и с Хепароид , но не заедно с Репарила-а. Той спомага за разнасяне на отока.
Весела Коледа и бързо оздравяване! А трябва да ти кажа, че след 2 ракии довечера никаква болка няма да усещаш.

# 2

Общи условия

Активация на акаунт