На кой се падна паричката от питката?

  • 7 628
  • 109
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
На кой от вашето семейство се падна парата? Нека да се похваля че на мен се падна парата снощи!!!  Grinning Grinning Grinning   
Ако има такава тема моля да ме извините и да я изтриете търсих но не намерих и за това я пуснах.

# 1
  • Мнения: 5 577
ние нямахме питка, нямахме късмети, и паричка нямахме.  Confused

иначе когато е имало предни години все на мен се е падала.  bowuu

# 2
  • Мнения: 17 407
 Ние слагаме паричка в новогодишната баница с късмети. Снощи, като прочетох колко народ меси питки, питах баща ми- та той каза, че по техния край не се прави на Коледа. Та се успокоих, де Mr. Green Това е малко извън темата, извинявам се.

# 3
  • Мнения: 2 013
На мен се падна, а исках да се падне на мъжа ми.

Какво символизира паричката според вас?

# 4
  • София
  • Мнения: 171
Аз до колкото знам На този член от семейството, на когото се падне паричката, през цялата година ще му върви и ще бъде здрав и щастлив.
 

# 5
  • София
  • Мнения: 15 458
На всички, разделих питката на топки и сложих във всяка паричка и дрян. Може да не е редно, но всички са доволни.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за първи път от мноооооооого години се падна в мен Twisted EvilИ ако това озна4ава да храня семейството и аз да изкарвам парите тази година-направо сме си загинали до един Mr. Green

Ще видим и новогодишната баница какво ще ме посъветва Joy

# 7
  • Мнения: 27 524
На баба ми.

# 8
  • Мнения: 4 473
Парите на мъжа ми  Sunglasses
Здравето и щастието  на детето  Heart Eyes
Късметът бе у мен  Wink

# 9
  • Мнения: 292
Майка ми като разчупи питката и тя изпадна в чинията. Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 000
Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.

# 11
  • Мнения: 1 157
 Тази година на мен newsm44 а предните 2 години на малката babydust7

# 12
  • Мнения: 68
Миналата година се падна на мъжът ми, и тази година пак. Close-mas:

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ние слагаме 2 парички - голяма и малка. Голямата се падна на баща ми, малката на мен.  Mr. Green
 На нова година правим баница с късмети и там слагаме 2 парички.

Нашата питка я разделихме на 16 парчета. Бяхме 10 човека на масата. От първото вземане от питката на никой не се падна, та взехме да повтаряме. Накрая взех да се чудя дали сложих парата, или съм забравила. Оказа се, че е в последното парче. Та не знам на кой действително се падна.
Ако не се падне на никой парата, значи е за къщата и всички от семейството ще благоденстват.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 616
Снощи паричката се падна на мен! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт