Какво ви подариха децата за Коледа?

  • 1 763
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 438
Весели коледни празници на всички!!!
Искам да ви попитам имаше ли под елхата подаръци за вас, направени или купени от децата ви и как се почувствахте?
Аз още съм в умиление от дружните усилия на моите съкровища /в такъв момент дори тийна е съкровище/ и ще пиша по-късно. newsm10

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Не.Моите деца са още малки за да ми купят или направят нещо без да ги разбера..
Та затова имаше само от добрия старец за тях,
какво да се прави ...детство мое,реално и вълшебно. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 640
     От моето 3-год.дете получихме много радост,зарази ни със смеха и настроението си,пя  ни песнички,танцува ни  и това за нас  бе най-хубавият подарък.Много се зарадва на изненадите от Дядо Коледа.
   След време може и с някой друг подарък да ни дари,но засега този ни е предостатъчен.
   Весели празници и много смях  и радост да има в домовете ни!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
Дияна само радост ми донесе. Още е малка, за да  ми купува подаръци. А и все още си мисли, че всичко което лети се яде, т.е. пита ме "мамо ти какво си пожела от Дядо Коледа?"

# 4
  • Мнения: 3 423
Аз дадох на малкия няколко листа и пастели и за всеки лист му казвах да нарисува еди кой си(дядо,баба,татко)
Направи им портрети Grinning-или по скоро драсканици вдъхновени от конкретния човек ,за който му говоря докато рисува.
Станаха интересни
После ги надписах ,но освен мъж ми другите май не оцениха милия жест.

# 5
  • София
  • Мнения: 16 003
Получих кръгла топка със снежен човек и сняг. Май преспапие му беше името. Скоро гледах тема - някой питаше от къде да си купи. Замислих се, че като дете имах и щях да хоя да си самоподарявам. Ани уцелила без да иска, не съм и казвала.

# 6
  • Мнения: 5 393
Ами.....остави ме да спя до 9 часа Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 13 512
Признанието на 18 г.  ми дъщеря, че се гордее с мен.
За Коледа нашата фамилия реши да не си разменяме подаръци, а да дарим парите , които бихме похарчили на изоставени деца.
Тази Коледа беше за нас най-щастливата Коледа!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря е много малка за да ми купува или да ми направи подарък изненада без да разбера.

# 9
  • Мнения: 595
Нищо.
Обаче фамилията на Монда за пореден път ме разби!

# 10
  • Мнения: 4 380
Подари ми парфюм. Ужасен. Cry Някакъв на Лакост, който не мога да понасям.  ooooh! Ще се пробва да го върне, ако не ще го преподарявам на някой. С него явно е вървял комплект бонус на Клиник. Вътре 2 червила, миниатюрка Ароматик еликсир, лосион за лице, скраб за лице, ексфолиант за тяло и крем за тяло. Едното от червилата не е мой цвят, но другото става.

# 11
  • Мнения: 625
Моето детенце е още малко,но в детската градинка бяха приготвили коледни картички,направени с помощта на учителките,които бяха надписали.Подаръци от този род за мен са най-стойностните.

# 12
  • Мнения: 3 219
Баткото ми подари един прозрачен куб, вътре със сняг и зимна картинка, като го разклатиш, завалява снега. Има две дупчици отгоре ,където се слага молив или химикал. Плюс две вафли "Мура". И ми беше написал мило писъмце, уж че е от Дядо Коледа. Много ми домиля Heart Eyes. На татко си не беше купил подарък Mr. Green, за брат му заедно го избирахме. Макото ми подари много усмивки Heart Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И моята Еми е мъничка, но каза, че Дядо Коледа щял да ми донесе кукличка  Grinning

# 14
  • Мнения: 4 111
Сън до 7,50!   Grinning
Иначе ме събужда в 6.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт