За сьжаление...

  • 1 754
  • 11
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
има много нови мами тук,вгледах се в списька Sad,25 страници сьс развдени/самотни мами)жалко.....25 неЩастни дуШи......
От доста време не сьм влизала тук и се надявах да е намалял списька,оба4е НЕ,само се е увели4ил.
Ахххх,колко болка....
Ставали чудеса нали....??????По Коледа???

# 1
  • Мнения: 651
Страниците са 25,  историите са станали доста повече.... Дано наистина започнат да се случват чудеса и списъка да започне да намалява , а не да расте още и още.....Но реалността е такава, като гледам какво се случва около мене, такива списъци едва ли ще намаляват...чудото по-скоро е какво се случва с живота ни след това....
ПОжелавам на всеки неговото чудо да се случва по-скоро! ПОжелавам ви да сте готови за него и да го хванете здраво!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
.....25 неЩастни дуШи......

Прочети и някоя тема - може тези седмичните. Ще видиш, че не сме чак толкоз 'нещастни души' брррррррррр  Tired

Аз пък например съм една мноооо щастлива душа и не само аз.  Party

# 3
  • Мнения: 260
Аз също не се виждам като "нещастна душа" Confused

Разведен, разделен не означава нещастен и отчаян.

Весела Коледа на всички души  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 17 142
Чакай и аз, барабар Петко с мъжете, да кажа, че бях по-нещастна последната година в брака си, отколкототази без него  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 327
Val, не ни съжалявай, ами кажи каквостава с теб Simple Smile Наистина отдавна не си писала.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Val, никак не съм нещастна, понеже по-добре сама, от колкото зле придружена! Напротив, тази година беше изключително успешна, а и аз отдавна съм приключила с търсенето на жабока, който да се превръща в принц!
Но иначе и аз съм съгласна, че по Коледа стават чудеса - дано чудото на всеки да му се случи!...Само внимавайте какво си пожелавате, понеже не знаете кой ще ви чуе Wink Wink Wink Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Бях нещастна с него, но не и сега!!!
И определено не мога да кажа: За съжаление съм разведена!

# 8
  • Мнения: X
Виж, аз мисля, че си даваме шанс. Така разбирам случилото и случващото ни се. Да, стават и хубави неща, може би на нас не точно днес, тук и сега, но някой ден със сигурност, просто ни трябва малко повече търпение.  Hug

# 9
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Е добре,радвам се ,4е сте Щастливи Hug Hug Hug Hug.ВсьЩтност не знаете как ме зарадвахте като видях ,4е пове4ето от вас са писали 4е не са неЩастни.САМО ТАКА ДА ПРОДьЛЖАВАТЕ.


ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИ4КИ
За 4удесата............аз спрях да вярвам.....вярвах...някога.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Е добре,радвам се ,4е сте Щастливи Hug Hug Hug Hug.ВсьЩтност не знаете как ме зарадвахте като видях ,4е пове4ето от вас са писали 4е не са неЩастни.САМО ТАКА ДА ПРОДьЛЖАВАТЕ.


ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИ4КИ
За 4удесата............аз спрях да вярвам.....вярвах...някога.

леле ВАл, бях те забравила!
мила, никога не спирай да вярваш...защото вярата ни гарантира, че нещо ще се случи...иначе то и да стане - ще сме слепи да го видим
мила, моля те пиши какво става с теб през последните 2г!
аз те бях позабравила - толкова се радвам че пишеш!
как си? как са и хлебарките при вас Wink въобще драсни някой ред...липсваш ми да знаеш въпреки, че на последък нямах много време да се присещам...мислех че няма причини да влизаш тук...

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Catnadeen Hug Hug HugНе сьм влизала тук заЩото ве4е ми писва от мен самата...
За мое огромно Щастие хлебарките Laughingпоза4езнаха(всеки пьт като кажа това и някоя ми се появява на пьтя ooooh!"
За мен важи поговорката"От трьн та на глог" Confused.
Все 4аках 4удото да стане,оба4е все аз сьм губеЩата....сега сьм се оставила на те4ението Confused,4акам да видя 4удото ,ако не стане, пак сьЩата история....ве4е поне си знам сценария  Confused Confused
Ти как си мила???ПОхвали се с неЩо хубаво....,толкова време мина 4е сьс сигурност трябва да е станало неЩо хубаво с теб Wink.
Аз поне мога да се похваля ,4е в професионален план се издигам,ве4е постигам  това кьм което се стремя,само 4е нали знаеШ ,4е като постигнеШ това което искаШ по4ваШ да искаШоЩе пове4е Sunglasses,и да се стремиШ кьм неЩо по добро.

Общи условия

Активация на акаунт