На колко години родихте детето/децата си?

  • 11 363
  • 160
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Тъй като пред мен стои този въпрос бих искала да чуя вашите истории. аз съм студентка, уча в медицински университет и не знам дали бих могла да съчетавам дете с образование. от друга страна пък, когато завърша е още по-неудобно да пропусна 1 или 2 години от евентуалната кариера. споделете вашия опит!  Hug

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На 31 ,но това е индивидуално,ако има кой да ти помага за бебока ,защо не. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
На 22.
И аз мислех като теб,че ще мога да съчетавам ученето с бебето,но не стана така,както го бяхме замислили.
Прекъснах временно...
Сега ми остават още 2 години университет,ако не ми е минала давността.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първото на 22г. - не беше планувано, но желано. Прекъснах една година и след това си изкарах още две студентство. Все си мисля, че можеше и да почакаме малко с детето, но не съжалявам.

# 4
  • Мнения: 177
Първото на 28 и мислех ,че съм доста закъсняла.

# 5
  • Мнения: 1 312
На 29 родих.
Тогава узрях за идеята така да се каже.
Преди това все си мислех,че ми е рано.
Второ евентуално планирам след около 2 години...

# 6
  • Мнения: 4 187
На 24г. Първо завърших университета, после поработих и така.... Не мога да си представя учение , изпити и бебе.

# 7
  • Мнения: 4 068
На 26, но ако зависеше от мен щеше да е много по-рано. Ще ти е трудно с медицина и дете/мъ ми учи стоматология и виждам какво му е с ученето и малката покрй него/, но ако имаш желание и мотивация ще се справиш. В момента работим за второ, но да видим кога ще стане.

# 8
  • Мнения: 5 577
Да има млади родители е голяма гордост за едно дете. Аз съм казала на мъжа ми каквото народя до 27, после да не ме търси. Не си представям на 30 години тепърва да ставам майка,  да сменям памперси и да бъркам пюрета. На 30 год. детето ми ще е поне първи клас.
Вярно, че се чудя уикенда да коя баба да го пробутам за да ходя по барове, понеже много ми се ходи още, но това е нищо пред думите на сина ми "Мамо, много си хубава и сладка, защото приличаш на кака".  Joy

Ще ти в трудно. Когато и да искаш да станеш майка винаги ще си притеснена дали ще се справиш и какво те очаква.  Grinning

Аз забременях на 20 години, втори курс. Не прекъснах, просто не ходих 2 семестъра, но при теб едва ли е възможно.  Confused
Докато се изуча, така междудругото, сина ми стана вече на 3 години, аз на 24. Имам време и за работа, и за кариера и за още учене и развитие.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
На 20 родих първото, на 37 второто, нищо не може са се сравни с майчинството на 37 години - най - прекрасните моменти изживявам сега, толкова ми е хубаво, толкова ми е приятно, че бих родила още веднъж след 1,2 години Hug

Вергилия, баща ми е бил на 50 години когато аз съм се родила - няма по горд човек от мен, за това, че съм имала такъв баща.
Смятам, че и Джули ще се гордее с мен когато порасне, така както се гордее кака й - смятам да го заслужа, не мисля, че повод за гордост е на колко години са родителите ти.
Весели празници ти желая и дано остаряваш бавно.

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 13:30 от Буболина

# 10
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз родих на 22г.първото си дете и учех -вярно че ми беше доста трудно.А второто го родих на 26г.

# 11
  • Мнения: 1 986
В последните няколко месеца има още поне 5 такива теми!
Голямата на 31, а малката на 38. Е, със сигурност не приличам на кака, но пък се чувствам страхотно и съм много щастлива!

# 12
  • Мнения: 125
Родих първото си дете на 28г,защото исках да завърша образованието си.На 30г записах второ висше и родих второто си дете.Аз учих а то растеше.Така порасна,че не се усетихме как.На 37 родих третото си дете и сега съм много щастлива,гледаме се,радваме се един на друг.Винаги можеш да станеш майка стига много да го искаш.

# 13
  • Мнения: 6 029
Първото на 18, второто на 25.

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На 26 (тъй разправям, защото беше една седмица преди да стана на 27  Rolling Eyes)
Работих, завърших, направихме си дома, изплатихме си заемите и дойде Ф.
Сега си мисля, че можеше и по-рано да я свършим тая работа (последната, де), ама пусто не мога да прекрача себе си и трябваше да съм минала първите три части.

Общи условия

Активация на акаунт