относно крема за лице..

  • 566
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте Hug
Имам много суха кожа на лицето и задължително  сутрин и вечер се мажа скрем.Но преди цикъл ми излизат по 1-2 пъпки и проблемът е че не знам кога да ги мажа с крем за пъпки - преди или след основния крем и в какъв интервал от време.Принципно не мога да използвам никакви спиртни лосиони за пъпките ,защото ми остават петна, поради много сухата ми кожа.Ще съм ви благодарна ,*ако ми разясните кога е по добре локално да ги третирам тези пъпки

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте Hug
Имам много суха кожа на лицето и задължително  сутрин и вечер се мажа скрем.Но преди цикъл ми излизат по 1-2 пъпки и проблемът е че не знам кога да ги мажа с крем за пъпки - преди или след основния крем и в какъв интервал от време.Принципно не мога да използвам никакви спиртни лосиони за пъпките ,защото ми остават петна, поради много сухата ми кожа.Ще съм ви благодарна ,*ако ми разясните кога е по добре локално да ги третирам тези пъпки
Според мен крема за пъпчиците е хубаво да го използваш преди основния крем, за да си свърши първият добре работата Wink и в интервал поне от 10-15-20 минути.
За такива пъпчици аз лично бих ти препоръчала на Дева- има един в бяло-синя тубичка, не е особено приятн на мирис, но пък е ефективен.
Иначе аз използвам Гарниер Фреш и съм много доволна, но моята кожа е смесена Peace

# 2
  • Мнения: 7 414
  Преди основния ,разбира се!Както вече те посъветваха, 15-20 минути......

Общи условия

Активация на акаунт