Изчезна ни зъбчето!

  • 802
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Мили мами, случвало ли ви се е нещо подобно? Вчера на нашата дъщеричка за пръв път й проби зъбче - имаше една точка на долния венец от около 2 месеца, и вчера най-сетне проби. Даже около зъбчето венецът беше почервенял леко. Тази сутрин, като се събудихме с таткото искахме да видим зъбчето и установихме, че го няма! Венецът й е абсолютно чист! Сигурни сме, че вчера имаше зъбче.
На някого случвало ли се е нещо подобно?
Благодаря предварително за отговорите, желая на всички весели празници!

# 1
  • Мнения: 5 940
Да не празнувате от вчера?  Laughing

# 2
  • Мнения: 867
Ами сигурно не е било зъб! Друго обяснение нямам... newsm78

# 3
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ами сигурно не е било зъб! Друго обяснение нямам... newsm78
Някоя кистичка, вероятно.

# 4
  • Мнения: 611
Да не празнувате от вчера?  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А по темата, наистина сигурно не е било зъбче, то не може ей така да изчезне Laughing
Нека скоро ви се появят най- здравите и бели зъбчета Hug

# 5
  • Мнения: 5 393
Мдааа, не е било зъбче най-вероятно. Пипнахте ли го или само го видяхте?

# 6
  • Мнения: 236
Виждаше се, че е пробило, даже се похвалихме на бабите, купихме бяла дрешка...А днес няма нищо. Явно това не се случвало на никой друг, ние направо не можем да повярваме, възможно ли е така да сме се объркали?

# 7
  • Мнения: 5 393
Виждаше се, че е пробило.....

Да де- но вие пипнахте ли го всъщност-беше ли твърдо? Наистина може да е било миниатюрна кистичка,която се е спукала.

Не ми се е случвало подобно нещо.

# 8
  • Мнения: 1 008
Пипнах те ли го? Иначе може да е било афтичка. Зъбките не изчезват. Според мен не е било зъбче. Желая ви "да се появи" отново, този път наистина и дано да стане безболезнено!

# 9
  • Мнения: 3 695
Е, това никак не ми се вярва. Или сте видели някоя троха или нещо друго, или е цепнат венеца, а за момента не се вижда зъба. Най-сигурно се доказва с напипване!   Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 39 741
Педиатърката навремето ми каза - "когато лъжичката тропне". Зъбче не може да изчезне. Ако венеца се е възпалил на мястото и е леко подут, може и да не се вижда зъбчето. Знам ли.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да не празнувате от вчера?  Laughing
hahaha Joy Joy Joy

Е как ще изчезне newsm78
Сигурно не е било зъбче Thinking

# 12
  • Мнения: 8 242
Ако венеца се е възпалил на мястото и е леко подут, може и да не се вижда зъбчето.

Точно така  Peace
Пипнахте ли го дали боцка? Ако е било само бяло - на Тони ми се белят венците, уж че има зъби, цял месец, чак след това пробива  Rolling Eyes
Ако тръкнеш с пръстче по венеца, гладко ли е или има мъничка игличка?
Мойто диване постоянно ме хапеше от много малко бебе, та веднага го разбирах като има някой зъб още току пробил  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт