почистване с ултразвук..

  • 28 386
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
питах в една друга тема но никой не ми oтговори,та ще си задам тук въпроса, интересува ме това почистване на порите с ултразвук,нека който си е правил да сподели през колко време си прави,има ли странични действия,а тези които са от бургас нека да кажат къде правят подобно почистване и на какви цени?благодаря предварително  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 708
е, то и в другата тема трябваше да питаме по няколко пъти за да ни отговори някой.  Tired

# 3
  • Мнения: 3 404
еми явно просто никой не си е правил,аз като отида и ще пиша впечатления,ама това ще е най-рано в първите дни на януари

# 4
  • София
  • Мнения: 708
оо! ще чакаме с нетърпение! аз лично се запалих по въпроса!

# 5
  • Мнения: 7 414
  33uu Чакам и аз някой да разкаже....

# 6
# 7
  • Мнения: 266
Стандартна процедура- част от цялостното почистване на лицето. Не е болезнено, моята козметичка го прави на два етапа- първо почиства порите, а при втория има удар по мембраната на клетката и се изкарва мазнината. Предполагам че обяснението ми е абсолютно непрофесионално, но това съм запомнила... Laughing Все пак след това си пипа с ръка дълбоките пори, които не са добре почистени. Като го въведе съвсем малко качи цената. Прави се със специален апарат и минава по лицето с нещо като шпатула. В едната ръка държиш един накрайник като гривна (със същия апарат можело и йонофореза да се прави).
В някои салони правят само почистване с ултразвук, не зная точно цената...

# 8
  • Мнения: 420
някой от бургас правил ли си е тая процедура,че незнам къде я правят а искам и аз да отида...

# 9
Здравейте,
скоро си правих почистване на лицето с ултразвук в един салон за красота в жк Надежда. Цената мисля че беше 25 лв, а стандартното почистване - 20 лв. На мен лично ултразвука повече ми хареса от стандартното почистване. Моята кожа е много чуствителна /подува се при натиск/ и след ултразвука не приличах на извънземно Laughing. Така че пробвайте - не е страшно Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 420
искам да отида в бургас,но незнам къде,едва ли в всеки салон я правят само това искам да знам къде я правят..

# 11
  • София
  • Мнения: 2 057
И аз да се включа - преди години си правех редовно ултразвуково почистване. Бях много доволна, но се преместих да живея в друг район на София и ми е доста далече сега. Освен това, козметичката, при която ходех напусна и така....се разпадна работата....Спомням си, че цените бяха съвсем малко по-високи от обикновеното почистване, както пишат и другите момичета тук Peace

# 12
  • Мнения: 63
Ами предполагам много зависи от нуждите на кожата. Лично аз не видях никакъв ефект.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 057
Да, точно така! Зависи от нуждите на кожата - моята е доста тъничка и с малки пори и точно такъв тип почистване й трябва!!!

# 14
  • Мнения: 3 404
ей супер,че се включихте с малко обяснения Hug,значи това е пак стискане на пъпки,ама по-деликатно-така ли Mr. Green,аз искам просто да си почистя добре кожата-нямам разширени пори и много пъпки,просто исках да се освежя Flutter,а пилинг билков някоя от вас правила ли си е? и дълбока ексфолиация?

Общи условия

Активация на акаунт