Буболечки 3Д - за деца?

  • 581
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Ако сте го гледали, кажете ми моля дали има страшни моменти, че ни се иска да отидем с децата тези дни. Те са гледали вече 3 3Д филми и се стряскат от резките смени и т.н., но като цяло се забавляват много. Просто не знам в тези буболечки дали няма много близки кадри, които да стряскат?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 755
Гледахме го преди няколко седмици. На едно място и аз се стреснах, май от някакъв паяк, който просто си се спускаше по нишката Simple Smile
Дияна има панически страх от мравки и от някои други гадинки, но изгледа филма, даже много й хареса. Зависи от детето. За майка й няма какво да говоря... бях в сънения си период... трябва да си призная, че проспах последните минути на филма, ужасТ Simple Smile
Преди имаше експозиция пред залата - пеперуди, скакалци, магадаскарски хлебарки, и подобни пълзящи. На Дияна й беше интересно.

# 2
  • Мнения: 3 271
Да, точно когато беше експозицията ходихме на Космическата станция Simple Smile
Моите много обичат буболечки, но се притеснявам от описанията, че се вижда как се изяждат едни други и подобни  Crazy
Ще си помисля Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 39 755
Има и такива кадри. Аз също бях малко притеснена за Дияна, като я познавам, и като знам как пищи от мравки... Но остана доволна. Аз останах учудена. Иска пак да ходим.

# 4
  • Мнения: 3 271
Само да кажа, че го гледахме заедно с още едно семейство пак с деца - нашите са на 6.5 и 4 и 9 месеца, техните са на 8 и 5 и на всички им хареса много. Няма нито гадни, нито страшни кадри. Много красив и интересен!

Общи условия

Активация на акаунт