Обезцветен INOX - помощ!

  • 1 343
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Може ли инокс да се обезцвети от почистващ препарат Медикс за стъклокерамика и инокс?

Направих голяма глупост. Намазах предния панел на фурната и оставих така (пише за няколко минути, аз обаче съм забравила и го откривам след като съм се прибрала вкъщи)  Embarassed Embarassed Embarassed
Сега търкам, търкам, но си остават петната, както съм намазала с препарата. Помагайте, моля! Mr. Green #Cussing out #Cussing out - фурната ми е почти нова  newsm45 newsm45

# 1
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз си почиствам инокса със специален спрей и става страхотно, не остават петна!
От кой град си? Аз съм от Варна и мога да ти кажа от къде да си купиш такъв препарат, и може би ще ти се изчисти?

# 2
  • Мнения: 35
Аз си почиствам инокса със специален спрей и става страхотно, не остават петна!
От кой град си? Аз съм от Варна и мога да ти кажа от къде да си купиш такъв препарат, и може би ще ти се изчисти?

От Варна съм. Нямам надежда, че ще се изчисти, защото уж тоя препарат е именно за инокс.
Аз просто го забравих повече време и вероятно е разял метала  newsm61 smile3514

# 3
  • Мнения: 8 999
Дано да не си повредила метала. Но все пак можеш да пробваш с някой полиращ препарат за инокс. Дано да се оправи.

# 4
  • Мнения: 35
Дано да не си повредила метала. Но все пак можеш да пробваш с някой полиращ препарат за инокс. Дано да се оправи.
Уф, дано! Идеи за полиращ препарат?

# 5
  • Мнения: 1 426
така ще си остане, моят мъж по същия начин намаза фурната с някакъв иамислен препарт и прецака работата

Общи условия

Активация на акаунт