Ендометриоза - диферелин - НЗОК

  • 1 126
  • 5
  •   1
Отговори
   Пише ви едно момиче затворено в омагьосания кръг на ендометриозата. След направена коремна операция преди 4 години по повод диагноза ендометриоза, наскоро  отново претърпях операция по повод новопоявилата се "гостенка", този път беше  лапароскопия. За да съм сигурна относно успеха на поредната операция, с последни усилия и много помощ и подкрепа успях да събера 800лв. за лапароскопията, сега се оказва, че трябва спешно да започна лечение с Диферелин, обаче Здравната каса ще го отпусне с месеци закъснение, Какво да правя?, помогнете ми, откъде да намеря диферелин, ако някой има информация по какъв начин мога да се сдобия с диферелин, който ми е така нужен и спешен, нека ми помогне със съвет, Благодаря ви предварително! Едно вече неусетно  пораснало момиче в борбата с ендометриозата, което има една мечта... да разбие оковите и отвори омагьосаният кръг на болестта! Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 21:11 от vthh

# 1
  • Мнения: 844
здравей! съжалявам за това което съдбата ти е поднесла! не се отчайвай! винаги има изход! успех!

# 2
  • Мнения: 2 261
Следи темата "Подарявам" във форум "Зачатие'.Пожелавам ти здраве и успех!

# 3
  • Мнения: 7 718
Савана, опитай да събереш пари за първата инжекция, за да започнеш лечението. През това време Касата ще започне да ти отпусна инжекциите и всичко ще е наред. После можеш да продадеш една от ампулите и да върнеш заема. Успех и пиши.

# 4
Савана, ако все още си търсиш Диферелин- аз имам, тъй като и на мен ми го отпуснаха със закъснение. Стискам палци всичко да се оправи по- бързо  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 383
Да, в ЗАЧАТИЕ някои момичета подаряват Диферелин. Други от този форум или от ЗАЧАТИЕ го продават, след като сами са си го купували месеци наред. Целта им е да си върнат всичките или поне част от дадените средства. Ако към момента никой не подарява се опитай да си събереш пари. Момичетата в нета го продават на по-ниска цена, отколкото е в аптеките - 340-370 лв. Чрез момиче от форума може да си го намериш за 200 - 300 лв. Колкото по-бързо почнеш лечението - толкова по-добре. Трябва да стане в рамките на първия месец след операцията. Аз почнах след 1 месец и д-рът ми каза, че съм закъсняла.
И един съвет. По закон от РЗОК не са получили отговор от НЗОК до 20 работни дни след подаването на документите, т.е. и ти нямаш отговор дали си одобрена или не - пусни жалба в РЗОК. Образец има пуснат в специална тема в ЗАЧАТИЕ в подфорума за стерилитет при жената. Ако не я намериш, ми пиши на лични. По-бързо отпускат лекарството, като има жалба. В същото време момичета, т.г. за програмата за лечение на ендометриоза има нов бюджет. Не знам дали т.г. НЗОК е отворила програмите за скъпоструващо лечение. По-вероятно - не. Обявяват го публично на голяма пресконференция и винаги има материали в медиите.

Общи условия

Активация на акаунт