Мъдрец

  • 645
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Излиза ми мъдрец. Адски ме боли. Кажете ми какво мога да пия за обезболяване - нещо, което да е съвместимо с кърменето...

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Не знам има ли обезболяващо, съвместимо с кърменето, ама отиди на зъболекар, може да цепнат тъканта или да сложат дренче, ако нещо е забрало, и ще ти облегчи болката, а местната упойка, ако се наложи такава, е локална и след 3 часа не пречи да кърмиш.

# 2
  • Мнения: 1 938
    Засега не е набрал. Показал се е до половината. Не ми се иска да ходя да ми цепят венеца. newsm43 Обаче чак ухото взе да ме боли..

# 3
  • София
  • Мнения: 708
моя зъболекар ме намаза с нещо да облекчи болката от 1 мъдрец. не знам какво беше, но можеш да попиташ някой специалист.

# 4
  • Мнения: 418
    Засега не е набрал. Показал се е до половината. Не ми се иска да ходя да ми цепят венеца. newsm43 Обаче чак ухото взе да ме боли..

 може и да не те цепят,иди при стоматолог-хирург,само ще ти сложи дрен,може и антибиотик да пиеш..

п.с.ако не се лъжа ,беше от Пазарджик..иди при Жоро Атанасов..аз ходя при него за мъдреци Peace
а няма да ти казвам ,че имам един за операция..не е излязъл и няма да излезе,защото е "полегнал",та чак е заспал..но пусти страх..докато не ми направи проблем,доброволно няма да отида..
успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт