Падна от дивана и повръща

  • 3 601
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Преди малко малката падна от дивана по гръб се строполи и удари отзад главичката си,като стана се разплака и повърна,успокои се и пак повърна.Да я водя ли в болницата или да я наблюдавам?
Сега е седнала на дивана и започва да се унася,а и е рано за лягане....
Гано ми е ,че вместо много да съм притеснена , направо съм и бясна не се спира на едно място ,само се катери,бяга,блъска се....

# 1
  • Мнения: 3 456
Аз бих я завела да я прегледат, за да съм спокойна.

# 2
  • Мнения: 268
 Ако скоро преди падането е хапнала,нормално е да повърне,...и ако вече е по-спокойна всичко е наред...и ние сме така не се спираме,почти всеки ден се случва по нещо щуро Twisted Evil

# 3
  • София
  • Мнения: 9 848
При всички случаи бих завела на лекар! Peace

# 4
  • Мнения: 4 362
Аз бих я завела да я прегледат, за да съм спокойна.

То хубаво,но тук трябва да викам личната,в болницата днес е неделя и няма да има дежурен  Rolling Eyes

Преди падането беше хапнала малко,да  Rolling Eyes
Спокойна е ,но пък се унася ,това ме притеснява най вече Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 078
Доколкото знам, повръщането след удара по главичката може да е сигнал за тревога. Confused

# 6
  • Мнения: 927
И аз мисля, че трябва да извикаш лекар. Не е хубаво да се унася..Дано всичко е наред  Hug

# 7
  • Мнения: 756
води детето в болницата да я прегледат ,не пребреквайте такива състояния , особено удар отзад на главата с повръщане-аз ги вдигнах на главата си само защото малкият не желаеше да приема храна , т.е плачеше и беше ужас , докато го нахраня -оказа се че си е доста сериозно , аз не можах да повярвам че ни оставят на интезивно наблюдение за няколко дни и щаха и през носа да го хранят . В този смисъл ти казвам , че колкото и незначителни да са признаците искай консултация с лекар

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Обади си на личния лекар и разкажи какво се е случило. Той ще ти каже какво да правиш. Надявам се да е излишна уплаха, но повръщането и унасянето накуп не са много добри признаци.

# 9
  • Мнения: 3 456
Аз бих я завела да я прегледат, за да съм спокойна.

То хубаво,но тук трябва да викам личната,в болницата днес е неделя и няма да има дежурен  Rolling Eyes

Преди падането беше хапнала малко,да  Rolling Eyes
Спокойна е ,но пък се унася ,това ме притеснява най вече Rolling Eyes
Би трябвал да има дежурен лекар в болницата - все пак е болница. Заведи я- иначе ще го мислиш цяла нощ.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 744
Щом повръща мисля, че трябва да я заведеш на лекар. Дияна е падала много пъти, лекарката винаги ме пита дали е повръщала и т.н.

# 11
  • Мнения: 268
 ...мисля,че се унася,защото е изморена и е вечер(съдя спомняйки си по мойта лудетина)

# 12
  • Мнения: 1 008
Заведи я на лекар!
Доколкото знам, повръщането след удара по главичката може да е сигнал за тревога. Confused
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 7 182
Задължително на лекар!
Най-добре в болница.
За всеки случай.
Винаги има дежурни.
Успех   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 362
...мисля,че се унася,защото е изморена и е вечер(съдя спомняйки си по мойта лудетина)

И аз така си мисля.
Обадих се на личната,каза че и да искам да я заведа в момента ренгена не работи,а и не е паднала от толкова високо,казва да не се притеснявам,нормално е сега да бъде по спокойна защото се е стренала.

Общи условия

Активация на акаунт