Елха - 50 лева !!!!!!!!!!

  • 1 772
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Просто съм изумена,току-що с мъжо се прибрахме от коледния пазар и за последно оставихме елхата,която най-много ни затрудни всъщност.В нашият район (на Младост и Дървеница) нямаше елха под 30 лв. -  newsm09.Една най-обикновена струваше 50 лв. пи Кауфланд !!!!!!!Кажете при вас как е(беше).Дали защото в последния момент тръгнахме да купуваме,не знам,но сме просто шокирани!

# 1
  • Мнения: 26
Ахааа, това е положението навсякъде. Аз пък реших, че защото съм имала неблагоразумието да си търся елха в центъра, цените са такива...ама явно не е в това проблемацията!
Аз си харесах едно дръвче не по-високо от 1.30 см. и тъкмо бях извадила парите да я плащам и като разбрах, че ми искат 45 !??!?! лева казах, ааа не и си купих едно по-малко за около 25 лв. с кръстачката. Не че не можех да го купя това по-скъпото, но защо за Бога!?! #2gunfire....
Та така...честита Коледа

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз си купих дървото преди три дни. Първо бяха по 10 лева всички. Реших да пообиколя пазара, но тези първите най ми харесаха и се върнах. Какво беше изумлението ми като ми казаха, че са от 12- до 20 лева. И това само за 10 минути newsm78

# 3
  • Мнения: 157
Аз си купих елха в саксия за 22 лв. от пазава И.Вазов

# 4
Аз си купих елха в саксия за 22 лв. от пазава И.Вазов
В 14.00часа си купихме от там за 25 лв.

# 5
  • Мнения: 1 844
ами определено сега точно преди празниците цените се вдигнаха,защото сега търсенето вече е най-голямо.
ние най-предвидливо си взехме елхата преди седмица.висока е 1.80 и беше само 20 лв.
сега същата елха гони 50 лв.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За тези пари купихме страхотна изкуствена елха. За първи път тази година украсихме такава, не мисля че ще купя естествена някога отново.

# 7
  • Мнения: 2 131
Ние вече четвърта година сме с изкуствена елха - 1.20 метра, много сме доволни. Нито даваш пари на наглите търговци, нито чистиш иглички от килима.

# 8
  • Мнения: 3 674
За малко повече пари купих 2 метра, изкуствена елха - страхотна е.
Защо трябва да се секат живи дръвчета и да умрат след 1 седмица.

# 9
  • Мнения: 2 000
И ние от миналата година сме с изкуствена елха. Не е същото, но поне не се разкапва на 3-ия ден, и като пари излиза мнооого по-евтино.

# 10
  • Мнения: 689
Моят мъж взе истинска елха в саксия за 80 лв. smile3511 Ми не ми се понрави много идеята, но той държи на естествените елхи, иначе отдавна да си бях взела изкуствена.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 910
От много години имаме изкуствена елха. Не падат иглички, мисля, че е по-удобно. Откъснах няколко клончета от двора за да има аромат. И  да не унищожаваме дърво за 5-10 дни.

# 12
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Ей такава елха си купихме за 40 лв. - 1.50 висока, жилкова, страхотна е
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4722353

Като цяло предпочитам естествените елхи, но май е само заради това, че миришат приятно, иначе тази изкуствена, която взехме е много по-красива. Мисля да си ползваме нея - не само, че спестява пари, но и няма да подкрепя по този начин отсичането на толкова много истински елхички. Колкото до цената - според мен естествените елхи трябва да са още по-скъпи, за да не се търсят много или пък поне да ги продават само в саксии....

# 13
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ние от миналата година минахме на изкуствена - доволна съм. Не мисля да минаваме на естествена. Освен ако един ден не си вземем малка елхичка в саксия, но се съмнявам да успее да ме навие половинката.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 775
За тези пари купихме страхотна изкуствена елха. За първи път тази година украсихме такава, не мисля че ще купя естествена някога отново.
И ние така, за 60 лева 1,20 м от Метро. Страхотна е, защо не съм си купила по-рано се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт