Някой случайно да е използвал това???

  • 1 235
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Някой случайно да е използвал това???
http://cellulite.hit.bg/Balsam.htm
чудя се на какво кремче да спра и ровя тук там..Та ако някой го е ползвал това кремче да си каже мнението и цената....Имам още няколко дни до заплата за да реша какво да си взема, това ли на Ив Роше стика ли, на Avon ли направо не знам... Thinking

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз доколкото разбрах стика на Ив Роше е за стягане, а не срещу целулит Thinking . Аз в момента се мацотя с Леокрема със сауна-гащите в комплект - имат и куп други мазила за стягане, хидратация и прочие.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Това не съм го виждала досега Thinking Вземи си Леокрема, щом имаш целулит.Ако искаш да смалиш обиколките, след мазане се увивай в домакинско фолио и прави упражнения.Ефектът е просто невероятен след двадесетина дни.Ама не трябва да ядеш сладко де..то без диета не става, за съжаление Sad

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: mam4e
Аз доколкото разбрах стика на Ив Роше е за стягане, а не срещу целулит Thinking .


Той се води "антицелулитен", но аз нямам целулит, затова не знам дали дейсдтва срещу него. За стягане е супер, както вече писах!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: chockolina
Цитат на: mam4e
Аз доколкото разбрах стика на Ив Роше е за стягане, а не срещу целулит Thinking .


Той се води "антицелулитен", но аз нямам целулит, затова не знам дали дейсдтва срещу него. За стягане е супер, както вече писах!


Аааа Bulb , разбрах сега Wink .

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
На Ейвън хич не е лош, а е на много приемлива цена 14,49. Аз си мажа даже и гушката, че сега така съм се наляла, че....да не изпадам в подробности.

# 6
Аз ползвам антицелулитен крем на БИОЛАЙН. Има страхотен загряващ ефект и топи сланинките. Абсолютен хит е в момента.

# 7
  • Мнения: 1 032
Цитат на: Anonymous
Аз ползвам антицелулитен крем на БИОЛАЙН. Има страхотен загряващ ефект и топи сланинките. Абсолютен хит е в момента.

А това в аптеките ли го има или в  магазинчетата за козметика?
Извинявай, но просто не съм я чувала тази марка Embarassed или поне нищо не  ми говори в момента.
Аз за сега се мацотя със стика на Ив Роше. Rolling Eyes

# 8
Мисля, че се продават само в козметичните салони, които работят с тази козметика. Аз първо започнах да си правя една антицелулитна терапия с червени водорасли на същата фирма и останах много доволна. Като допълнение си купих и този крем.

# 9
  • Мнения: 1 032
Благодаря за бързия отговор. Grinning
Ще попитам в козметичния салон където ходя. Макар че там май наблягат на Икаров. Wink

# 10
  • Мнения: 3 861
ами аз не съм сигурна за нещо...ама няма да се смеете...ПОнеже никога не съм имала целулит и не съм сигурна какво е точно и не знам тези съкровища, с които разполагам целулит ли са или само сланинки Thinking Знам само че кожата на корема ми виси безобразно и има малко сланинка, на която искам да помогна и с кремче освен с пресички и диета както и да стегна кожата. Ама какво кремче ми трябва?????

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Така, както го описваш, не е целулит, само сланинка.Вземи си нещо за моделиране на тялото в такъв случай и прави аеробни, а не просто стягащи упражнения - те топят сланинарията.
А целулит знаеш ли какво е точно - заставаш с гръб към огледалото и си стягаш мускулатурата колкото можеш повече, обръщаш се и си гледаш дупето- ако си изглежда съвсем нормално, дори и дебело да е - значи нищо нямаш.Ако има дупчици по кожата, вдлъбнатинки - кофти диагноза Imp в много тежките вече случаи дупките си стоят и просто така, без да стягаш мускула, и за навсякъде - и по бедрата, някои имат и по корема - брррррр Sick Много мразя целулит!По-добре пухкавка и гладка, отколкото слаба и надупчена Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 381
НЕ прочетох цялата тема, но едно ще ви кажа. какъвто и да изберете трябва да го използвате редовно( всеки ден 1 или 2 пъти) и по възможност да го нанасяте с масажен диск. Аз ползвам този на Орифлейм и наистина има ефект, но само когато го ползвам редовно.  Предполагам същото важи и за другите

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Доволна съм от Аура Слим, продават го в аптеките струва 6лв. - 100мл. /мисля, не беше голяма туба/. Има загряващ ефект, но понеже съм несериозна не си го купих 2-ри път.

Общи условия

Активация на акаунт