Препоръка за педиатър-личен лекар в Обеля или Надежда

  • 4 503
  • 7
  •   2
Отговори
  • Мнения: 8 450
Мили мами,не съм доволна от личната ни лекарка,която е педиатър.Досега с нея все се надлъгвахме,че захранвам беба,а всъщност тя все още е само на кърма.Препоръчайте ни добър педиатър за личен лекар,който е ПРИВЪРЖЕНИК НА КЪСНОТО ЗАХРАНВАНЕ!Освен това да е и добър диагностик-това се разбира от само себе си.Ще бъда много благодарна,защото искам до юни да си сменя лекарката.Мисля,че тогава вече ще е възможно.

# 1
  • Мнения: 1 547
Хи хи  Laughing

Има, как да няма
Ама ти търсиш чудо невиждано по тези географски ширини
И аз бих искала, но засега не намирам в тези и близките квартали
По тази причина ходим паралелно и на частен доктор

Имам приятелка  в Обеля, която е много доволна от педиатърката си
Ще питам дали е фен на късното захранване и ще съобщя  Wink

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нашата педиатърка е добра - като лекар, но определено не е привърженик на къснато захранване. От Обеля е - д-р Албена Бонева.
Отрицателни страни: личен лекар е и на възрастни и пред кабинета и е винаги лудница (въпреки, че ако си с малко бебче и се уговорите предварително по телефона, може да ти каже кога да дойдеш, за да не чакате); не дава подробна информация за растежа и развитието на бебчето - трябва да питаш; за захранването вече споменах, накара ме да дам плодово пюре на 3мес, зеленчуково на 4мес., а мъника не искаше, беше голяма мъка няколко месеца докато свикне, ако бях чела тогава за късното захранване, щях да си спестя редица усилия и за мен и за него  Confused ...
Положителни страни: Добър педиатър, ако нещо не разбира или се съмнява, веднага дава направление и ориентира към съответния специалист; винаги можеш да я намериш за съвет на мобилния (събота, неделя, вечер, отпуска); загрижена е за пациентите си (когато бяхме за малко в болница, звъня всеки ден в болницата да пита как е Яни и т.н.); консултациите за бебетата са в един ден от седмицата, в определни часове, когато няма други болни.
Определено не е перфектния педиатър, но за квартала май е най-добрия (поне като слушам откровения на други майки, при други педиатри)  Wink ... За Надежда, преди в 8-ма поликлиника имаше добри педиатри, но сега как е положението там - не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
аз бих препоръчала джипито на Дияна - д-р Любка Борисова, 8мо ДКЦ - Надежда
мога да оставя мобилен телефон

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравей. Сега ти видях темата. Ние сме при д-р Михова - 8 п-ка . Казвам ние защото сме при нея цялото семейство, но май няма много възрастни. Също е за ранното захранване, но си разбира от работата общо взето и не прави проблем с направленията. Имам впечатления и от д-р Беремлийска. Тя като че ли е фен на късното захранване, страшно внимателна е, но обяснява като на малоумни иначе аз си я бях харесала за лекарка но любимия каза че го изнервяла с тези обяснения два часа и не даде да се запишем при нея.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
да, Борисова, Беремлийска, Михова
те все в един коридор са се събрали Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 69
Цитат на: AnMary_
аз бих препоръчала джипито на Дияна - д-р Любка Борисова, 8мо ДКЦ - Надежда
мога да оставя мобилен телефон

Цитат на: AnMary_
аз бих препоръчала джипито на Дияна - д-р Любка Борисова, 8мо ДКЦ - Надежда
мога да оставя мобилен телефон

Първата лекарка на Мария беше Борисова. На 40 дни детето се рзкашля и започна да му тече носа. Не пожела да ни прегледа...чак за другия ден следобяд. Още един път ми се наложи да я извикам за бебето и пак ми отказа. Тя е фен на ранното захранване.
Така и не намерих свястна лекарка в 8-ма поликлиника. Не четат новите неща и не са компетентни за алергията на дъщеря ми.
Ще се радвам да разбера от вас за кадърна лекарка, че давам по 25 лв за частна лекарка.
Даже ми отказа личната да и сложи ваксините и сега ще трябва да ходя частната да ни ги слага. Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Toby съжалявам. Аз лично не съм инала никакви проблеми с Борисова, но записах Дияна при нея след 8мия месец.

Общи условия

Активация на акаунт