Какво ще подарите на момичета на 3г. и на 8г.?

  • 609
  • 8
  •   1
Отговори
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Дайте идеи за подаръци за моите принцеси,че вече нищо немога да измисля.Може общ по-голям,който да ползват заедно,макар че са в различна възраст.
Ако някъде има подобна тема,дайте линк Hug

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Конструктори, пъзели, детска кухня

# 2
  • Мнения: 3 880
А защо не ги попита тях за желанията им? Моята дъщеря на миналата Коледа беше почти на 3 и още месец преди това имаше ясната представа какво иска- количка за кукли (естествено имаше и други неща, за които аз прецених, че ще са й полезни).
А 8-годишните със сигурност знаят какво искат Wink
При всички положения побързай- утре е Бъдни вечер, нямаш много време Wink Peace

# 3
  • Мнения: 953
Бебе, което може да пишка и някакви аксесоари към него за малкото.
Голямото момиченце сигурно ще знае какво иска за Коледа.

# 4
  • Мнения: 213
детско електрическо пиано, лего, пъзел - за малката

# 5
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Ами аз съм им купила ,това което са си пожелали,но бабите са ме натоварили и от тях да купувам подаръци и на мен ми липсват идеи.Освен това малката ще има рожден ден на 10.01 и всичко се повтаря.По принцип отивам и купувам нещо,но може пък някоя интересна играчка да съм изпуснала newsm78
Благодаря ви за помощта Heart Eyes

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 607
Голям успех имаше една книга "Имало едно време" с твърди листове и в нея са събрани най-хубавите приказки.

# 7
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 909
Ние по традиция "пишем" писмо на Дядо Коледа на 1 декември и дъщеря ми си казва желанието. После опитваме да го изпълним, ако е в границите на разумното, разбира се. Тя е на 3 години и 9 месеца - тоест на същата възраст. Незнам доколко би ти помогнало нейното желание като идея, пък и може вече да е твърде късно. Дъщеря ми тази година пожела количка за кукли, "ама от големите". По принцип аз винаги й подарявам за всеки празник и книга.

# 8
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Благодаря ти ,идеята за количка ми допада,макар че имаме една от каката.Може би не си видяла ,но едното ми дете ще стане на 3г. след 2-3 седмици, а дугото е на 8г,а не едно дете на 3г. и 8мес. Mr. Green
Благодаря ти все пак за идеята  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт