Пощенски или електронни картички за Коледа?

  • 1 012
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 157
През последните години електронните картички постепенно изместиха традиционните Коледни картички. Спомням си времето, когато пощенските ни кутии се претрупваха с поздравителни картички за Коледа и Нова година. И как се събирахме цялото семейство с един куп картички и пликове и започвахме да пишем.
   Много хора избират електронния вариант за удобство. Не се налага да обикалят, за да ги купят, не се занимават да надписват пликове и да се разхождат до Пощата за да ги изпратят. И не харчат пари. Интернет ни дава всичко, срещу съвсем малко усилие от наша страна.
   Не си ли струва обаче, да се потрудим малко повече и да зарадваме любимите си хора?
Вие как мислите ?

# 1
  • Мнения: 25 447
А ако искаш да поздравиш няколкостотин човека, на повечето от които не им знаеш адресите, какво правиш?  Wink Laughing

# 2
  • Мнения: 742
На най-близките и най-специалните пратих традиционни пощенски картички, като в доброто старо време. На тълпата- e-cards.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Не изпращам електронни картички. На когото наистина трябва, изпращам истинска картичка.

# 4
  • Мнения: 3 423
А ако искаш да поздравиш няколкостотин човека, на повечето от които не им знаеш адресите, какво правиш?  Wink Laughing

Казваш, че си на легло и
се появяваш на 7 януари.

Вчера получихме картичка от
един приятел, върнал се е от
Испания, много се зарадвахме.

# 5
  • Мнения: 1 616
Аз отдавна не изпращам пощенски картички, но тази година ми попадна каталог с разкошни картички и се изкуших да си поръчам няколко. Ето за тези говоря:
http://www.larus-cards.com/index.php?lang=bg&theme=greeting_winter
Изпратих няколко на учениците си. В училище все още съществува традицията децата да си правят пощенски кутии, в които пускат картички за съучениците и учителите си, а после ги отваряме в последния учебен ден преди ваканцията. Аз самата получих доста и страшно им се радвам - далеч по-вълнуващо е да държиш в ръцете си истинска картичка, написана с неуверен детски почерк!

# 6
  • Мнения: 545
На мен винаги ми става едно такова топло като получа картички!Тази година от коледния базар си взех страхотни картички,които вече разпратих!

# 7
  • Мнения: 3 622
Не пращам електронни картички
На най близките пращам по пощата

# 8
  • Мнения: 6 991
Само електронни пращам.
Чакайте да ви покажа нещо:
http://bglog.net/BGLog/16575

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Електронни пращам. Тази година бях решила да пратя истинска на една приятелка в чужбина - е не се наканих нито да я купя, нито да ходя до пощата да я пускам. Така че - мейл.

# 10
  • Мнения: 391
На най-близките и най-специалните пратих традиционни пощенски картички, като в доброто старо време. На тълпата- e-cards.

И аз така.

# 11
  • Мнения: 227
Изпратих по пощата няколко.Много ми харесаха на Българската Коледа картичките Wink
И по Интернет ще пратя!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз през последните няколко години пращам само електронни-по-бързо,по-лесно и по-удобно.

# 13
  • Мнения: 3 634
Мисля, че от екологична гледна точка е по-доре да се изпращат електронни картички. Аз така направих.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
На най-близките си приятели и на няколко партньори по работа, изпратих пощенски картички.
На останалите - електронни или SMS-и.

Общи условия

Активация на акаунт