Фетална морфология в Бургас?

  • 1 482
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Къде в Бургас мога да си направя фетална морфология?И колко струва?

# 1
  • Мнения: 611
Виж в Здравен справочник има тема за бургаските гинеколози и там се обсъждаше  това Peace.Мисля че като най- добра спрягаха Калчева, но не знам, питай момичетата, те ще ти кажат Hug

# 2
  • Мнения: 814
Къде в Бургас мога да си направя фетална морфология?И колко струва?

  При Д-р. Калчева. Кабинета и се намира срещу пожарната, но трябва предварително да си запишеш час на тел: 840808(часове се записват само в четвъртък сутрин). Прегледа е 70 лв. и те уверявам, че наистина си струва парите Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз ходих при д-р Галина Петрова в Айтос. Мога да кажа само положителни неща за прегледите при нея. Има същото оборудване като Калчева. Кабинетът й се намира на ул. Стационна 40, близо до Булбанк. Телефоните й са 0899815262 и 0888514407.Няма записване за часове, отиваш и чакаш. Обикновено следобед е по-добре. Доколкото знам не връща никой, дори и да се наложи да остане след работното й време.

# 4
  • Мнения: 611
Аз ходих при д-р Галина Петрова в Айтос. Мога да кажа само положителни неща за прегледите при нея. Има същото оборудване като Калчева. Кабинетът й се намира на ул. Стационна 40, близо до Булбанк. Телефоните й са 0899815262 и 0888514407.Няма записване за часове, отиваш и чакаш. Обикновено следобед е по-добре. Доколкото знам не връща никой, дори и да се наложи да остане след работното й време.


Д-р Петрова е моята лекарка, много добър специалист и много внимателна Peace
Никой не връща и знам , че доста момичета от Бургас идават тук на преглед при нея Peace
Има много съвременен УЗ има и 3 Д видеозон, мисля, че цената за ФМ беше 50лв. дава и снимка Peace
Остава да работи и доста след работно време, най-добре е наистина да се ходи слетобед, след 17ч.

# 5
  • Мнения: 59
И аз днес ходих при д-р Петрова от Айтос и бих искала да изкажа своята удовлетвореност от прегледа, който ми направил Изключителен специалист, огледа подробно всеки един орган на плода, който се вижда към момента, направи нужните измервания за
Спина Бифида, Синдром на Даун и огледа за други възможни заболявания, за които има определени маркери по развитието. Препоръчвам я на всички.

Общи условия

Активация на акаунт