Транспортиране на кърма

  • 554
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Ако може пак за съвет(то така е много приятно...). Ако се ровиш с часове и не намериш точно информацията - винаги има кои да помогне във форума на БГмама!!! Wink
Та ми се налага за съжаление да почвам работа другия месец(дори шефката искаше и по-рано).
В офиса имам условие да се "скатая" и да се изцедя през деня, ама въпроса е как да транспортирам  кърмата до вкъщи след това. Имаме в офиса и хладилник и фризер. Не винаги обаче ходя на работа с колата.Работата ми е близо на 15 минути с автобус. Как най-сигурно може да става пренасянето. Моля за съвет и идеи.

# 1
  • Мнения: 2 829
Можеш да пренасяш кърмата в термобокс, а докато си в офиса да я държиш в хладилника. Кърмата издържа на стайна температура повече от 8 часа, а в хладилник-няколко дни. Така че транспортирането няма да ти е проблем, още повече пък зимата. В библиотеката има статия за съхранението на кърма, прочети я, за да се увериш че не си измислям Grinning
Имам приятелка, която кърми повече от година с цедене, та тя си сипваше кърмата в шише и си я носеше докато я изяде бебето, понякога по 4-5 часа, никога не е имало проблем.
Успех и поздравления за решението ти да продължиш да кърмиш! Hug

# 2
  • Мнения: 8 242
И аз мисля, че ако е в термобокс, не би трябвало да има проблем  Wink А и Лондон не е от най-горещите градове, дори и през лятото, така че смело  Hug

# 3
Голямо благодаря за отговорите.
Май термобокса ще е решението. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт