кой е по по най!

  • 3 028
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте майки ,пиша ви защото тази сутрин гледах предаването Кой е по по най ,знаех че всичко е нагласено и несправедливо но не съм очаквала човек като "Приятно ми е Мавриков",който работи за друга телевизия която е единствената голяма конкуренция на БТВ ,да постъпи така ,уж там така да кажа проповядват справедливост а той какво направи заведе детето си да участва в Кой е попо най ,и спечели несправедливо ,то не можеше името да си каже ,а децата които се бяха постарали и знаеха нещо си губят времето ,така че майки не си губете времето да водите децата си в едно безмислено предаване дори и там всичко е   нагласено като в цялата ни държава ! Това е мое мнение исках само да го споделя с Вас не да ви го натрапвам ! Благодаря !

# 1
  • Мнения: 5 228
Как можеш да търсиш интриги в детско предаване? Детето е изключителен сладур и спечели. Другите са изключителни сладури и не спечелиха. Както и във всяко друго предаване.

# 2
  • Мнения: 7 378
Как можеш да търсиш интриги в детско предаване? Детето е изключителен сладур и спечели. Другите са изключителни сладури и не спечелиха. Както и във всяко друго предаване.
Да , ама не. Mr. Green И нашата е "звезда" на две телевизии , както казва тя , не защото са я избрали с конкурс. Mr. Green Просто изживя шок при бате Енчо и ние решихме да излекуваме травмата "по български"  Mr. Green Има ли дете на артист в предаването "По-,ПО...." шанса на другите е О. Laughing

# 3
  • Мнения: 3 089
и аз не съм съгласна. то интриги, то възмущение, то чудо!

понавам 'бате' енчо от дете. слушала съм какви ли не разкази за играта, какво става 'зад кулисите', кой какво прави, защо го прави, защо едно дете печели, а друго ен и т.н. повявай, до момента не съм чула нито един разказ за нагласен избор на дететенце  Peace пример - неговата племенница не спечели нищо, независимо от силната роднинска връзка. а мая е най-артистичното дете, което познавам /родителите й също са актьори/. просто във въпросния ден е имало по-артистично дете от нея - това е! Peace

не се занимавай с глупости.
коледа почти дойде и малко по-позитивно настроение не би било излишно!

# 4
  • Мнения: 1 225
Водила съм голямото ми дете там. Избраха ги сутринта - на място. Лично Къци Вапцаров мина и избра участниците.
Не спечелихме - но детето беше доволно че е участвало - беше на 4 години.

# 5
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Ти ме отгърмя. Детето е на 2г и 8м. Ти познаваш ли толкова малко дете, което да може да води толкова смислен разговор?
И какво като е дъщеря на Приятно ми е, Мавриков. Той не трябва да ходи на такива места с детето си ли, че да не дразни другите.
бтв майката на Биби пише доста активно тук. Ако прочете темата едва ли ще й стане много приятно.

# 6
  • Мнения: 66
Без да се обиждате ,но сте доста заблудени ,аз не съм казала че детенцето не е сладичко всички дечица са сладички , казвам че БАЩА МУ Е МАВРИКОВ И ЗАТОВА СПЕЧЕЛИ ,А НЕ ЗАЩОТО Е ИЗБРАНО ОТ АПЛУДИСМЕНТИ НА РОДИТЕЛИТЕ ,КАКТО СЕ ТВЪРДИ ЧЕ СЕ ОЦЕНЯВАТ ТЕЗИ ТАЛАНТЛИВИ ДЕЦА ,!Съжалявам ,че споделих с хора който си траят и се мислят за светци ,"прекаления светец и богу не е драг".
 ,Вие сте слепи и не виждате истината каква е в тази държава ,защото си дете на "някого ",трябва да пробиваш напред ,затова ни управляват такива некадърници ,и ни мачкат .Твоето дете  може да  спечели,тогава когато не е участвало такова на някой по известен от теб ! Нека ни мачкат защото сме овце !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 16:20 от REMINi

# 7
  • Мнения: 1 225
Без да се обиждате ,но сте доста заблудени ,аз не съм казала че детенцето не е сладичко всички дечица са сладички , казвам че БАЩА МУ Е МАВРИКОВ И ЗАТОВА СПЕЧЕЛИ ,А НЕ ЗАЩОТО Е ИЗБРАНО ОТ АПЛОДИСМЕНТИ НА РОДИТЕЛИТЕ ,КАКТО СЕ ТВЪРДИ ЧЕ СЕ ОЦЕНЯВАТ ТЕЗИ ТАЛАНТЛИВИ ДЕЦА ,!Съжалявам ,че споделих с хора който си траят и се мисля за светци ,прекаления светец и богу не е драг ,вие сте слепи и не виждате истината каква е в тази държава ,защото си дете на някого трябва да пробиваш напред затова ни оправляват такива некъдърници ,и ни мачкат твоето дете дете може да е спечелино но когато не е ечаствало такова на някой по известен от теб ! Нека ни мачкат защото сме овце !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Странен коментар и според мен няма нищо с предаването  Hug
Аз не се смятам за "овца"  Peace

# 8
  • Мнения: 417
И аз да споделя моя личен опит EmbarassedКогато заведохме малката/преди 4 г /никой не ни обясни,че може и да не участва а да бъде публика Sickзаведохме я за да участва не да зяпа #Crazyтова можеше и вкъщи да си го прави ooooh!И после как да обясниш на едно 4-5 годишно хлапе защо не е участвало SickИ аз съм на мнение че  е нагласено както всичко останало Tired

# 9
  • Мнения: 4 164
Ха,ха и аз го гледах това шоу днес.Голям майтап е! hahaha Бате Енчо и онова животно разиграват голямо шоу.Голяма идиотия.Едно момченце си бъркаше в гащите докато разговаряше с бате си Енчо. hahaha hahaha hahaha Пък едно друго уж щеше да се жени за щерката на Мавриков,пък накрая избяга. hahaha Просълзих се да се смея.Обаче и според мен работата е нагласена. Thinking

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 295
нагласено  Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 4 866
Според мен детето е спечелило, защото е дете на съфорумка. Няма да се излага форумът все пак!

# 12
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Според мен детето е спечелило, защото е дете на съфорумка. Няма да се излага форумът все пак!
Peace

# 13
  • Мнения: 2 957
И аз да споделя моя личен опит EmbarassedКогато заведохме малката/преди 4 г /никой не ни обясни,че може и да не участва а да бъде публика Sickзаведохме я за да участва не да зяпа #Crazyтова можеше и вкъщи да си го прави ooooh!И после как да обясниш на едно 4-5 годишно хлапе защо не е участвало SickИ аз съм на мнение че  е нагласено както всичко останало Tired

Във всяко едно предаване бате Енчо казва,че дори и да заведете детето си няма гаранция,че то ще бъде избрано.Ама вечно ще има неразбрали и нацупени.Пуууу....

# 14
  • Мнения: 14 654
Гледах сутринта, но не съм разбрала, че таткото на момиченцето е популярен  Simple Smile
Друго ме подразни- едно момченце каза, че иска камион с коли за Коледа, идва жълтото на зелени петна с едно камионче и му го подава. После си го взе и каза, че го е донесъл, за да го подразни. Шега, но неподходяща за дете.

Общи условия

Активация на акаунт