Весела Коледа!

  • 1 575
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
ЖЕЛАЯ НА СЕБЕ СИ И ВСИЧКИ ВИ,през новата година ...МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,МОМЕНТИ ИЗПЪЛНЕНИ С ИСКРЕННИ УСМИВКИ,ПОВЕЧЕ СВОБОДНО ВРЕМЕ ПРЕКАРАНО СЪС СМИСЪЛА НА ЖИВОТА НИ(НАШИТЕ СЛЪНЧИЦА),ИСТИНСКА ЛЮБОВ И ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ С КОИТО ДА МОЖЕМ ДА СПОДЕЛИМ МОМНТИТЕ,В КОЙТО СМЕ ИЗПЪЛНЕНИ С ЛЮБОВТА И ЩАСТИЕТО!!!

ЖЕЛАЯ ВИ,ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА КОЛЕДНИТЕ И НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ,НЕКА ВСИЧКИ ЛОШИ МОМЕНТИ И ЕМОЦИИ ОСТАНАТ В ОТМИНАВАЩАТА ГОДИНА...и...Дядо Коледа...да мине през всЕки(а) един(а) от нас!!!!  Party

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug    bouquet    bouquet    bouquet

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
И аз да се включа с едно пожелание - момичета желая ви само и единствено ЗДРАВЕ.... Опитайте се да хабите по-малко нерви, пропускайте лошите неща покрай вас. Защото всичко се отразява на здравето ви. Тези които ме познават по-отблизо знаят за какво говоря.
Опитайте се да се пазите, защото нашите слънца разчитат само на нас!!!
Весели коледни и новогодишни празници!!! Бъдете спокойни и щастливи  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 12:45 от Mariely

# 2
Много, много силно се моля и се надявам на тази Коледа, да се сбъдне моята мечта. Знам, че няма да мога да съм с тях на Бъдни вечер, но много силно се надявам до края на тази година, вече да сме истинско семейство и да сме заедно  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig . Беби, с риск отново всички тук да ми се подиграят, обичам те. Обичам те и не искам повече никога да се разделяме.   Cry Cry Cry Cry
Весела Коледа на всички

# 3
  • Мнения: 1 809
И аз искам да ви пожелая на първо място много здраве!Нека всичко,което желаете и мечтаете да стане реалност!Пожелавам ви само положителни емоции и много оптимизъм !
Весела Коледа на всички! Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 681
Весела ви Коледа, девойки и младежи, малки и големи!

Много хубава утрин, след една вълшебна нощ... Седя си тук с голяма чаша кафе и чакам нашествениците да нападнат подаръците, защото то е от ясно по-ясно, че Дядо Коледа си е свършил работата и под елхата има подаръци за всички.
(Само на мен как адски ми се спи...Това, да си поддръжка на такъв известен дядо, не е шега.)

Да ви пожелая здраве и усмивки, детски и ваши, много уют, не само по празниците, и - разбира се - любов.
И на себе си пожелавам здраве и още много Коледи, съвсем като тази, ако може.

Чувам вече боси крачета по плочките...ще трябва да се преместя маааалко пО към елхата.

Моля, модераторите ако преценят, че няма нужда от нова тема - да ми лепнат `Веселата Коледа` на друго място Peace

# 5
  • Мнения: 2 274
Весела Коледа на всички!  Hug

Пожелавам на всички да са здрави и усмихнати!  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 023
хубена коледа.
и доволна.
за някои - ако може и здрава, ма нейсе - другата ше да е.
цунам.

# 7
  • Мнения: 6 315
Весела Коледа на всички! Нека има здраве, щастие и повече поводи за усмивки!  Hug

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Весела коледа на всички. От сърце ви желая много щастие и късмет.

# 9
  • Мнения: 260
Весела Коледа!

Здраве, късмет и обич в промишлени количества!  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 17 278
Весела Коледа и от мен момичета, много ви обичам  Hug
Да сме здрави ние и децата ни и да имаме много късмет (защото както каза вчера татко - и късмета е важен, освен здравето, на Титаник всички са били здрави  Laughing).
Та от мен - здраве и късмет, щастие и любов.
 Hug

# 11
  • Мнения: 2 327
Весела Коледа на всички!
Много здраве и щастие от мен Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Весела Коледа и от мен! Hug Hug
Здрави, късмети мноооого слънце! По-малко нерви, по-често усмивки! Hug Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 737
Честита Коледа!

Много щастие, топлина, уют и късмет на всички от сърце!  Hug

# 14
  • Мнения: X
Писах някъде пожелания, но явно не тук.
Освен традиционните здраве, любов и много късмет, ви пожелавам усмивки и свобода.

Общи условия

Активация на акаунт