Дървено буре?

  • 8 934
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 541
Мами, моля за помощ в търсенето на дървено буренце за ракия или вино! Търся такова да купя в София, а не знам къде да търся? Става дума за голямо буре, не декоративно!
Ето такъв тип:

# 1
  • Мнения: 23
Здравей мама Саша,

Отговарям веднага, защото до миналата седмица бях обявила национално издирване на такива бурета. Вече съм спец и се оказа, че в с.Врачеш, Софийско (близо до Ботевград) е съсредоточено 80% от производството на бурета в България. Ние купихме такъв подарък от Кацарски Simple Smile Имаше и такива като на твойта снимка по 10 л., не толкова изписани, но пак с някакъв закачлив пирограф - струваха 60 лв май. Кацарски имат сайт и в Интернет.
Иначе в Бриколаж имаше такива по 1 л., но нито ме грабнаха нито като цена си струваше.
Ако имаш повече време, а не ти е за понеделник, може да се свържеш и с една фирма Гал-Пе в София, Лозенец и да си поръчаш и те ги докарват до сезмица.
Ако има нещо друго, питаай Simple Smile
Весели празници!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 541
Не ми е спешно, идеята е да го видим на живо.
И не е задължително да е рисувано, просто такава снимка намерих  Wink
Буренцето ще е за подарък, с цел по-нанатъшно ползване, не за сувенир. Моля те за подробности, може и на лични, ако ти е по-удобно.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 23:54 от мама Саша

# 3
В момента има 5 и 10 литрови дъбови бурета. За повече информация http://www.cask.hit.bg
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт