Спешно!!!Яде сапун...

  • 7 498
  • 10
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Имам нужда от спешен съвет....Лекарката ни не вдига тел.Току що дъщеря ми която  е на 2 год.решила,че трябва да опита вкуса на сапуна.Със сигурност ог е опитала,но дали е глътнала отхапаното или го е изплюла не знам.....

Може ли да и стане нещо или да отинваме до болинцата.......

# 1
  • Мнения: 111
Не се панирай.Сина ми е на две и редовно гълта пяна във ваната.Нищо няма да и стане според мен.

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Дано.В момента се храви по-никое време.Видимо не изглежда да и има нещо,но ми е притеснено.

# 3
  • Мнения: 323
Мисля,че ако беше яла отсапуна щеше да и стане лошо да стомахчето ,да й се догади и повръща.Според не е глътнала парче(няма ли как да разбереш колко липсва).Фактът ,че се храни показва че е добре. HugАко имаше нещо да става до 4ас-два щеше да се разбере.Успех!

# 4
  • Мнения: 111
Не се тревожи.Все пак е парченце сапун, а не половин шише шампоан или цял сапун например(тогава и аз бих потърсила лекар за всеки случай).Но при нас вашия случай е често срещан тъй че не се плаши. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 447
Нищо няма, най-много да повърне  Simple Smile Синът ми опита сапун на... година и половина някъде беше, докопа един от рафтовете в Билла и докато се усетя, отхапа парче заедно с опаковката. Измих му устата вднага, помръщи се малко и това беше. Не му е ставало лошо, не е повръщал.

# 6
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Тя мойта щерка,все едни такива екстремни неща опитва.Преди време,реши,че ще опита цигарите на мама.От цигарата една четвърт да е погълнала.Помръщи се на момента  и нищо.След час започна да и се гади и да повръща през 5 мин.
Повръщането беше няколко пъти,след което явно нямаше какво да повърне и все едно нищо не  е било.Започна да играе да се храни и т.н.
От сапунчето видях,че липсва съвсем малко парченце,просто със зъбките е отхапала,но парченце по земята не намерих,устата и миришеше на сапун,и си извадих заключението,че най-вероятно го  е погълнала.
Сега си хапна и си играят със батко си,ще я следя да видя дали няма да започне да повръща.

Благодаря ви много за успокоението,но наистина много се притесних,защото сме сами с децата,мъжът ми не се е прибрал от работа и кола под-ръка нямам и лекарката ни не вдига тел.,та затова се ошашках много. Tired

# 7
  • Мнения: 111
  bouquet  bouquet  bouquet
Дано не ви се случва повече.(макар че и с това се свиква Grinning)
Успех.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 711
Няма страшно. И мъж ми и Дияна са яли сапун като бебета Simple Smile А Дияна даже беше пийнала от автършейфа на мъж ми.
Нищо не ти пречи да я сложиш на една лека щадяща диета - препечена филийка, сирене, варен картоф, пюре, ориз...

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Благодаря на всички,които ме успокоиха.
Преславка е добре. HugНищо не се случи.Баща и като се прибра вечерта го посрещна на вратата със думите"Тати аз папа папун" Mr. Green
Отговорно е детето и побърза да осведоми баща си за деликатеса,които е опитала.

Още веднъж благодаря на всички.  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 39 711
Как са малчовците? Правихте ли операция на баткото? Ти едва ли ме помниш, виждахме се в Перник.

Общи условия

Активация на акаунт