Раждане в Шейново?

  • 1 126
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте.Предстои ми раждане секцио в Шейново.Бих искала да попитам тези от вас който са раждали там секцио дали в реанимация пускат таткото след раждането и ако не го пуснат кога ще види бебока? ThinkingМерси предварително

# 1
  • Мнения: 630
По принцип не го пускат. Ако лекарят ти е много близък, може и да го пуснат. Мъжът ми видя бебето чак в деня на изписването, но моето беше и в кувьоз. Ако си във Вип стая и няма проблем с бебето, може да го види още на следващия ден. Леко раждане и здраво бебе!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 587
Не, не пускат никого по принцип.

# 3
  • Мнения: X
Не пускат. Така и трябва да бъде. От пускане на, който трябва и който не, се навъдиха страшно много болнични инфекции. Или поне да има някакво изискване - престилка, калцуни, маска на устата.....
Можеш да му го покажеш на прозореца. Иначе си вижда бебето на изписването.

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Във ВИП-а може и да спи при теб.

# 5
  • Мнения: 1 210
Във ВИП-а може и да спи при теб.

Във ВИП-а вече никой външен не може да спи при теб. Това от скоро.

Иначе не пускат никой.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Във ВИП-а може и да спи при теб.

Във ВИП-а вече никой външен не може да спи при теб. Това от скоро.

Иначе не пускат никой.

Може да е заради сезона. Гледам, че твоето инфо е от преди малко повече от седмица  Wink Лятото във ВИП-а беше постоянна върволица.

# 7
  • Мнения: 311
Аз родих там на 01.06.2007 и не пускат таткото, но в реанимация си само 24 часа.

# 8
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Не мисля, че е уместно да пускат роднини. Възможно е да се получи пренасяне на някаква зараза, а за новородените това е много опасно. По принцип в Шейново не пускат никого, независимо как си родила. Само ако си във ВИП-стая може да ти идват на свиждане познати по всяко време. Което лично според мен е голяма простотия, именно заради заразите. Особено пък сега, в сезона на гриповете.

# 9
  • Мнения: 864
Здравей,и аз там раждах секцио,но не пускат таткото.
Обаче нашият татко видя бебока на 3-ия ден без познати.
Ако искаш кажи да ти пиша на лични как става  Laughing

# 10
  • Мнения: 26
ами да,ще съм ти благодарна да кажеш как става

# 11
  • Мнения: 9 973
само във ВИП Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 348
аз лежах в патологията в шейново, ама то и виповете са там. И деюре не трябваше да влизат външни лица, но дефакто имаше опашка в коридора - бащи, баби... Нито калцуни, ното маски... абе стерилизация ама друг път. Раждах в друга болница и стоях 10дена, в които на таткото до рев му идваше от желание да види детето, но не си позволи. на 7мия ден му го показах през стъклена врата

# 13
  • Мнения: 40
Родих там на 19.10.07 - планирано секцио. В реанимацията бяхме трички на едната пуснаха мъжа й а на другата лелята - въпрос на познати Wink
 И другото което е - не ни държаха плътни 24ч - поне мен де
Аз лично си бях запазила ВИП но така стана, че точно тогава беше някаква страхотна навалица от родилки и ВИП за мен не остана - но пък ме настаниха в самостоятелна стая в 3-то родилно /което е нещо като изолатор/ и там беше абсолютно забранено влизането на всякакви лица - което пък от своя страна за мен беше супер защото си починах страхотно. Бебка я показахме на таткото на следващия ден благодарение на една прекрасна акушерка - леля Ели Hug
Но при едната мацка от реанимацията, която беше във ВИП-а можеше да влезе който си поиска а и мъжа й можеше да спи при нея.
Сега не знам как е, защата инфекцията в Тина Киркова стана точно когато нас ни изписваха и оттогава може да са затегнали правилата

# 14
  • Мнения: 864
ами да,ще съм ти благодарна да кажеш как става
Писах ти на лични  Wink

Общи условия

Активация на акаунт