стресът по време на бременност !

  • 4 625
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
здравйте мами, днес се подхлъзнах и паднах в банята, случвало ли се е с някоя мама,,???
не се ударих  по корема а да го пазя си праснах главата ,,, но се изплаших много ,да не се е случило нещо на бебо, след малко отивам на лекар ,, но ми е много притеснено,,,,
имам чувството , че уж да внимавам да се пазя повече,все става нещо,,, моля ви пишете , ако на някоя мам се е случвало,, дано всичко да е наред !  Cry  newsm17

# 1
  • Мнения: 686
На мен ми се е случвало като бях бременна с Ралито-без последици за щастие.Детето си е доста добре защитено и ако не паднеш по корем няма много голяма опасност!

# 2
  • Мнения: 422
ох, благодаря ти , че писа по темата , че направо откачих от притеснения, да си мисля , кво ли не,,,, благодаря ти от сърце , че писа !

# 3
  • Мнения: 1 008
Спокойно! Иаз съм падала в банята по дупе, удряла съм си и главата, а до последно чистех, премествах мебели (това никоя бременна не бива да прави!),карах кола, работех. Бебенцето ти там вътре е защитено,но все пак за в бъдеще внимавай!

# 4
  • Мнения: 2 131
Сега по-важното е ти да се успокоиш. Убедена съм, че на бебето нищо му няма   bouquet

# 5
  • Мнения: 256
и аз се изльосках на улицата в 9тия месец. Нещо се бях загледала и бам на земята. Паднах по дупе обаче Wink Също се ошашках леко, но нямаше никакъв проблем всъщност. Не се притеснявай Hug

# 6
  • Мнения: 750
И аз падах, когато бях бременна с първото си дете, в 7-мия месец. Само че не в банята, а на леда и си беше страхотно натъртване...но добре, че бебка си остана непокътната. Те не са толкова незащитени, колкото си мислим, спокойно Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз паднах(седнах)на дупе преди два дена,освен,че ме заболя дупето друго няма. #Crazy

С второто паднах пак в девети месец ,обаче паднах на колене  с тялото напред дни преди термин ,че го и преносих даже.
А в 8-ми месец си залях корема с вряла вода.
Малкият вече е на 2 г. нищо му няма.

Не се шашкай толкова,не е кой знае какъв стрес  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
И на мен ми се случи към края на бременността. Излизайки от банята, се хлъзнах на плочките и паднах. Слава богу не си ударих корема или главата, но се поуплаших.
Не се притеснявай, всичко ще е наред. Hug

# 9
  • Мнения: 4 621
Бях в кола по време на леко ПТП, падах 2 пъти по стълби и какво ли още не ooooh! Слава бого всичко беше наред. Мисли позитивно  Hug

# 10
  • Мнения: 2 908
Като прочетох заглавието на темата и си помислих друго-само падането не би могло да навреди на бебето-но все пак внимавай за по-сигурно.Иначе самият стрес на майката по време на бременност може да навреди много.

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз пък понеже непрекъснато шофира докато бях бременна, а и сега пак де, в 7-мия месец един некадърник ме блъсна. Сви се задната врата, бях сама. Доста се изплаших, но и намерих сили да го навикам едно хубаво, да си плати за нанесените щети. Той като видя , че съм бременна май повече от мен се изплаши, веднага извади парите и млъкна. Да благодаря на Бога , че нямаше последствия за бебо. Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Когато майка ми е била бременна с мен е паднала направо в/у корема си. Нямам представа дали е било към края на бременността. Нищо ми няма Simple Smile
Аз паднах миналия месец, в онази голяма киша, като гербова марка по корем се хвърлих в локвата. Бях мърлява от главата до петите. бях си ужулила единя кокал. направо картинка. Успях поне да пусна ръката на Дияна и не я повлакох с мен в калната баня. Дияна май се уплаши повече от мен, защото наду неистово гайдата.
На другата седмица, на прегледа, бебчо беше ок, разнахваше ръце.

# 13
  • Мнения: 422
абе,,аз повече се уплаших от колкото да се ударя, ударих си главата повечко,,бяхме на лекар всичко е ок
Прегръщам Ви с две ръце и Ви благодаря, че ме успокоихте ,, !  bouquet
Весели празници на всички !
и Много Здраве и Живот ,ама не само през новата година,, ами Винаги !

# 14
  • Мнения: 422
изписаха ни Магнерот 2 седмици , защото от стреса , получих контракции,,, за успокоение на матката , не знам някоя мама дали го е пила , ще го почвам сега !

Общи условия

Активация на акаунт