Кой е най-добрият акушер-гинеколог във Варна?

  • 21 980
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Бременна съм във ІІ-ри  месец newsm44 и все още не съм избрала лекар,който да следи бременноста.Иска ми се той да е добър и в израждането,и на ехографа,и във феталната морфология,за да не се налага да сменям по няколко до края.Моля,посъветвайте ме! newsm78

# 1
  • Мнения: 171
Аз раждах преди 10 месеца при Петър Атанасов в АГ Варна и съм много доволна от него.

# 2
  • Мнения: 745
Анна  Атанасова от МД.от началото до края бях при нея.много свестен лекар,не е някоя лигла.Мой приятелки раждаха секцио при нея.аз нормално-тя настояваше.За второто пак съм там!!

# 3
  • Мнения: 636
Александров и Танев в АГ Варна!!! Невероятни професионалисти и изключително човечни лекари!

# 4
  • Мнения: 229
доцент Янева -Майчин дом

# 5
  • Мнения: 554
Скочев - ОКРБ, аз бях секцио по наложителни причини, но той много държи за естесвено раждане.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Танев АГ Peace

# 7
  • Мнения: 160
За съжаление няма такъв "универсален войник"  Laughing

Има добри доктори които водят ЖК и израждат но има само двама лекари които правят добра фетална но те пък не израждат.

Пусни търсачката и ще намериш много мнения. Лека бременност!

# 8
  • Мнения: 171
Бременна съм във ІІ-ри  месец newsm44 и все още не съм избрала лекар,който да следи бременноста.Иска ми се той да е добър и в израждането,и на ехографа,и във феталната морфология,за да не се налага да сменям по няколко до края.Моля,посъветвайте ме! newsm78

Moят съвет е да се насочиш на този етап към лекар с добра апаратура и да следи бебето.Имаш много време до раждането, сега се съсредоточи върху развитието на бебчо,лекар, който да води раждането можеш и в 7-8 месец да намериш.
Желая ти лека бременност

# 9
  • Мнения: 76
д-р Скочев, много съм доволна от него!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 491
На мен ми водеха ЖК в Исперих където живея,но всеки месец ходих на 4D при Марио Давидков,моя приятелка беше ходила там и аз също съм много доволна от него.В 8-я месец реших да раждам при доктор Мичев в АГ Варна,и от него съм доволна.

# 11
  • Мнения: 161
Женската консултация по здравна каса е само едно мерене и теглене не разчитай много на тях. Иначе аз раждах при д-р Жоро Георгиев в АГ. Много съм доволна, беше ме страх да раждам нормално, но той ме нави и не съжалявам. Раждането мина безпроблемно и много бързо се възстанових. За фетална морфология във Варна само Балев в Темелков - той е най-добрия в града, ходи се два пъти в 5 и в 8 месеци.
П.С. не се връзвай да ходиш на консултация в МД за 350 лева - не си заслужава парите!!!
А и сега прочетох - няма да стане само с един лекар за съжаление - намери си поне двама!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ми няма такова нещо като най-добър. И те са хора, и те правят грешки. Безгрешни хора няма, както знаеш. За ЖК и двата пъти бях при Петинка Цветкова, на фетална ходих при доц. Балев, а ме изражда Жоро Георгиев от АГ. Към Цветкова имам някои резерви Confused, за Балев нищо лошо не мога да кажа, а от Георгиев съм безкрайно доволна. Heart Eyes И още нещо-не апаратурата е най-важна, а кой стои пред нея. Peace Успех!  bouquet

# 13
  • Мнения: 40
И аз да се изкажа, че универсален лекар трудно ще намериш - на ехограф бях при Балев и Цонев в клиника Темелков , всъщност тази която ми водеше ЖКто ме прати при тях , тя е Е. Димитрова от Еквита , но не съм 100% доволна / тя е и акушерка в Окръжна / .

Аз раждах при Георги Георгиев на ВИП етажа нормално раждане и съм супер доволна от лекаря, екипа и болницата .

Лека бременност и раждане  1stroller

# 14
  • Мнения: 1 586
И аз раждах на Вип в АГ при Жоро Гоергиев,доволна съм от него,обърна ми внимание,винаги беше на линия и отговаряше на многобройните ми въпроси!На консултации бях при Петинка Цветкова но не бих повторила при нея! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт