Моля за мнения и съвети!

  • 1 016
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте!
Бременна съм в 35 г.с. Това ми е втора бременност. Имам син на 7 години. Проблемите ми започнаха в началото на 24 г.с. - болезнени контракции. Почти цял месец лежах в болница - системи, инжекции. Нещата се нормализираха - бях си в къщи, пиех си лекарствата и се чувствах добре. Да вчера. Бях на запис на тонове и установиха умерена тахикардия на плода. Пия гинепрал и казаха, че е възможно да е от него. Повторихме записа след няколко часа - и всичко беше нормално. Да, обаче аз съм ужасно притеснена. Моля Ви, споделете ако някой е имал подобен проблем. Или просто вашето мнение.
Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 27
Не се притеснявай мило.
Всичко е Божа работа, и Аз имах много проблеми в началото,
кравоизливи,болки,бях за задържане......
Повече позитивна енергия,само хубави помисли. Hug Hug Hug
Ще се моля за теб всичко да е ОК.
 Praynig Praynig PraynigЩе видиш после че си се притеснявала напразно.
 Peace

# 2
  • Мнения: 172
Мила Рали! остават ти 5 седмици.Миличка,не го мисли това.Честно казано не вярвам изцяло на докторите.Абе момиче,посрещнете си празниците с бебо,че после-нали се сещаш Rolling EyesНе мисли лоши неща,прехвърляш негативизма на бебенцето.успокой се,усмихни се,не ти остава друго.можеш да си навлечеш само болки.Малко  още.после ще гушкаш едно розово бебе,ще те опикава и дано се сетиш,че една Мая ти е казала да си спокойна.целувки Praynig

# 3
  • Мнения: 47
Рали,здравей! Аз съм нова и тук и не мога да ти помогна (некомпетентна съм), но реших да ти пиша, за да искажа моята подкрепа. Моля се за теб и бебето, макар да съм сигурна,че всичко ще е о.к. Кураж LaughingНе се предавай, почти накрая си. Успех и весели празници Grinning

# 4
  • Мнения: 7 716
Рали, нали вторият път всичко е било наред, мисли позитивно, а ако много се притесняваш, направи пак запис. Късмет! Laughing

# 5
  • Мнения: 191
Моята първа бременност беше такава - с болки и контракции от началото на шестия месец. Лежах в болница повечето време и вкъщи все лежах. Не мога да си спомня името на лекарството, което пиех непрекъснато, но от него получавах силно сърцебиене и пулсът ми се ускоряваше много, за това ми даваха и друго лекарство - за сърцето. Мисля,че беше синоним на гинапрала. Когато слушаха тоновете на бебето и то беше с по-ускорен удари на сърцето. След раждането бебето нямаше никакви проблеми, но аз започнах да вдигам кръвно и така до ден днешен, вече 7 години. Бях изчислила, че за времето от началото на 6тия месец до раждането съм изпила около 450 таблетки различни лекарства. Не вярвах, че детето ще бъда нормално, но ...на момата и няма нищо.

Не се притеснявай. Устискай още малко. Пожелавам всичко да мине добре и след месец да гушкаш сладко бебче.

# 6
  • Мнения: 37
Искам да благодаря на всички за милите думи. Надявам се наистина всичко да е наред. Не само с мен и с моето бебе, а и с всички вас. От сърце ви желая много здраве и сбъднати мечти! Grinning

# 7
  • Мнения: 7 716
Благодаря, късмет и пиши. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт