Терапия за отслабване - липолиза?

  • 1 977
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Знам, че темата ми не е за тук, но се надявам повече мами да я видят.
Току-що научих от моя близка, че ходи на липолиза за отслабване и имало страшен ефект.
Някоя от вас подлагала ли се е на подобна процедура и доволна ли е?

# 1
  • Мнения: 911
Обясни какво представлява това, все пак, предполагам ще има още майки, които като мен не знаят.
Толкова много ли си надебеляла през бременноста, че да смяташ, че няма да си възвърнеш килограмите - аз качих над 25, при ръст 166 и 56 кг преди да забременея. Бях станала на свиня, с извинение. Остават ми още 6 кг за сваляне, а не съм правила нищо специално.
Имай предвид, че при кърмене и след секцио някои процедури са забранени (след операцията - за 1 година).

# 2
  • Мнения: 188
Толкова много ли си надебеляла през бременноста, че да смяташ, че няма да си възвърнеш килограмите - аз качих над 25, при ръст 166 и 56 кг преди да забременея. Бях станала на свиня, с извинение. Остават ми още 6 кг за сваляне, а не съм правила нищо специално.

Положението ми беше положение. Бях 55кг, с ръст 168, Качих 20кг. Обаче вече минават 4 месец откакто родих и вместо да свалям аз качвам. В момента съм 70  Sad.
Не бих се тормозела толкова, ако около мен не ми се натякваше непрекъснато колко съм дебела и да се взема в ръце (визирам мъжа си, майка си и на всичкото от горе един семеен приятел.

Що се отнася за процедурата, до колкото разбрах ставало за въпрос за някакво бодене с игли, през които се пускал ток   newsm78

# 3
  • Мнения: 1 371
Незнам нищо за тази процедура.

Препоръчвам ти спорт, спорт и малко диета.

# 4
  • Мнения: 867
Бе я има тегли по една!!! А на мъжа си специално кажи че когато той роди едно бебе ще има право да ти натяква че си дебела. Освен това  е унизително и обидно на-малкото, и това поведение не може да се очаква от близки хора, които те обичат!

# 5
  • Мнения: 278
Липолиза не е ли целутрон?
ако е същото, да знаеш, че няма никакъв ефект! Умерено хранене със здравословна храна, а на пролет и с много разходки и ще си пушка до лятото! Весели празници  Heart Eyes

# 6
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
незнам защо  се притесняваш има жени които напълняват докато кърмят а пък аз съм по пълна от теб на 1.58 съм 67 68 кила но никой не ми натяква че съм дебела и да ми го казват аз им казвам да сме живи и здрави аз и децата другото е маловажно. Така че горе главата а и още е рано ще свалиш аз след първото раждане се възтанових към 7 месец

# 7
  • Мнения: 188
Благодаря ви, момичета  Hug
От януари се стягам и почвам да ходя на фитнес, пък да видим.

# 8
  • Мнения: 5 940
Според личния ми опит няма по-добра диета от месо и зеленчуци, ако човек иска да отслабне много килограми. Разхождай се много с бебето, ускорявай хода. Прави упражнения вкъщи,  ако си родила нормално. Танцувай на бебока, те много се кефят. И помоли близките си за подкрепа, да бъдат с теб в борбата ти с килограмите, а не да ти натякват, че си дебела, защото това води до обратния ефект. Колкото и безумно да звучи, но вярата, че отслабваш , също може да ти помогне в отслабването.

# 9
  • Мнения: 22 427
Според мен е добре да изчакаш малко с подобни процедури.
Повече разходки с бебето, ако не навън, то поне вътре. ) Моята госпожица щом е сърдита трябва да се разхождаме, та понякога ми се налага по 2-3часа да обикалям къщата )
И кажи на мъжа си и майка си да си гледат работата. Не мога да разбера как най-близките ти хора ще казват подобни неща.

# 10
  • Мнения: 911
Значи непосредствено преди раждането си тежала 75, нали така? И за тези 4 месеца си свалила само 5 кг., или по-точно не си свалила нищо, а само корема?
Мисля, че на първо място проблема ти е психологически, порядъчно подхранван и наторяван от най-близките ти хора, които би трябвало вместо да ти натякват да те подкрепят.
От значение е как се храниш, кърмиш ли, какъв е двигателният ти режим.
Има жени, които по време на кърмене почти не могат да свалят килограми, някои дори качват. За това оказват влияние апетит (понякога може да се увеличи заради кърменето), хормони, метаболизма.
Сама по себе си процедурата, която си избрала може и да не ти помогне, ако не е "напасната" с останалите фактори, които един с един не са еднакви при всички хора.
Смятам, че много по-добре ще бъде, ако се посъветваш с диетолог - той ще те разпита много подробно за начина ти на живот и ще създате диета, специално разработена за теб.

Не е лошо да покажеш темата на близките си.

# 11
  • София
  • Мнения: 672
Миличка,
 аз качих също 25 килограма, а сега кърмя и продължавам да качвам. Само че не съм притеснена изобщо - от 2 дена си минах на диета и знам че до лятато ще съм пак в старите дрехи. Всичко е въпрос на нагласа и на подкрепа Simple Smile Ако не кърмиш, би могла да си купиш Фибракс - на основата на фибри е и убива апетита Simple Smile Аз съм много доволна от Фибракса Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 197
Изчакай още. Аз свалих килограмите натрупани в последните месеци чак когато дъщеря ми беше на 6 месеца. Понеже много се дразнех от гледката в огледалото направих мащабно проучване за разните процедури за отслабване и съответно се обадих в няколко козметични центъра за повече информация. Навсякъде ме посъветваха да изчакам поне да спра да кърмя и чак тогава да се захващам с подобни процедури (каквато и да е процедурата все те мажат с нещо, после дали ще е ток или някаква друга система пак имаш някакво влияние върху кожата и оттам в кърмата). Междувременно се захванах със сериозна гимнастика в домашни условия и си върнах килограмите. И коремчето отпреди бременността (с по 250 коремни преси на ден).

Общи условия

Активация на акаунт