прах за пране за бебе

  • 4 215
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
питам   какъв   прах   използвате, защото   навсякъде    има   само  Тео бебе,  но  честно   казано   не    мога   да   го   понасям  като   миризма, мирише  ми   на   бръснарски    сапун   от  социализма...

# 1
  • Мнения: 1 264
 Laughing Има много такива теми.
Аз ползвам Персил сензитив. Други - Сано максима, Тайд, Ариел.

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Какво значи навсякъде newsm78? Аз живея в провинцията и дори тук има различни бебешки прахове - Сано, Персил сензитив, мисля, че и Ариел имаше бебешки. Ти къде "навсякъде" си търсила?

# 3
  • Мнения: 270
Аз използвам Персил-сенситив и съм много доволна  Peace.а омекотитела ми е сано-максима и той е много хубав.

# 4
  • Мнения: 728
Аз пък си ползвам Тео бебе и съм доволна от това как изпира,а и не намирам,че миризмата му напомня "бръснарски сапун от социализма"
Ползвала съм и Сано,също е добър,но лично за моя вкус е малко по-ароматен.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз пък си ползвам Тео бебе и съм доволна от това как изпира,а и не намирам,че миризмата му напомня "бръснарски сапун от социализма"
Peace

# 6
  • Мнения: 171
Аз ползвам Тайд и сам много доволна, омекотителя ми е Ленор.Ползжала сам и други прахоже Тео,Персил,Ариел и е вапрос на миризма по скоро жвисчки са хубави,Моя приателка ми препорача Сано и мисля да опитам и него.Ако детенце не е алергично,ползваи които ти харесва на теб

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Сано Максима ползвам аз.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
Сано максима.

# 9
  • Мнения: 1 586
Тео Бебе ,смених го за малко с Персил Сенситив но почна да се зачервява ,аз реших,че е от праха за пране и пак минах на тео бебе - на мен ми мирише на сапун за пране,какъвто съдържа! wash

# 10
  • Мнения: 4 451
Не съм ползвала специален прах за пране за бебе. От самото начало пера дрешките и с Персил Сензитив и съм много доволна.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 658
моята дъщеря е с много чувствителна кожа и ползвам само Сано Сензитив Peace

# 12
  • Мнения: 11 003
Ариел, Персил, Сано максима.

# 13
# 14
  • Мнения: 1 008
Ползвам Сано и един Ариел за бебета. Мисля,че Сано е по-добър.

Общи условия

Активация на акаунт