що така?

  • 3 884
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Днес попаднах на тази статия:
http://www.dnes.bg/article.php?id=45317
А вие от тези 53% ли сте и какви мислите са причините за това?

# 1
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Незнам  newsm78 не го приемам това да си гей, но не съм против тези общества, всеки сам се определя  Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 179
На мен тази статстика и друго ми говори - 80% от българите са посредствени... Но нищо ново, общо взето...  Peace

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нямам против сексуалната ориентация на различните хора....това си е лична работа. И хич не ми пука дали колегата ми е гей или лезбийка, стига да си върши работата Wink.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не съм от тези 53%. Сексуалността, като ориентация, на човека не може да е причина да го харесвам или не. Обаче безумно ме дразнят екземпляри, които непременно държат да навират в очите на другите собствената си сексуалност, независимо каква е тя. Дразнят ме префинени хемосексуалисти, с чупки в китките, мацки с бомби xxl, които цупят устни и гледат влажно, и дами, които държат всички да разберат, че са лесбийки, поради коетро ходят само с мъжки дрехи и говорят с глас като на мъжа ми Tired

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не виждаш ли какво става във форума ...

# 6
  • Мнения: 4 965
Не, не съм от тези 53%. Сексуалността, като ориентация, на човека не може да е причина да го харесвам или не. Обаче безумно ме дразнят екземпляри, които непременно държат да навират в очите на другите собствената си сексуалност, независимо каква е тя. Дразнят ме префинени хемосексуалисти, с чупки в китките, мацки с бомби xxl, които цупят устни и гледат влажно, и дами, които държат всички да разберат, че са лесбийки, поради коетро ходят само с мъжки дрехи и говорят с глас като на мъжа ми Tired

  bouquet

Всеки има право да бъде какъвто реши. Никога не ми е пречило.
Имам и приятели, които са хомосексуалисти. Но не са от тези, които кълчат китки. Никога не ми е пукало с кого си лягат вечер.

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Безразлична ми е сексуалната ориентация, стига да е човек и/или професионалист.

# 8
  • Мнения: 1 517
На мен тази статстика и друго ми говори - 80% от българите са посредствени... Но нищо ново, общо взето...  Peace

 newsm10

# 9
  • Мнения: 5 103
На мен тази статстика и друго ми говори - 80% от българите са посредствени... Но нищо ново, общо взето...  Peace

 newsm10
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 783
Преди време, в подобна тема тук във форума стана ясно, че доста хора все още живеят във времето, когато хомосексуализмът се е считал за болест, която може да се "лекува". Така че...

# 11
  • Мнения: X
Аз пък си мисля,че само се мислим за толкова толерантни,а всъщност не сме,защото ето повечето хора уж нямат нищо против обратните,ама това "нищо против" не е безгранично.Харесваме ги като си кротуват,като си се боцкат там тихо и кротко,почти срамежливо.Като си навирят носовете и зачупят китките публично- ги намразваме.Що? - Дават лош пример на децата ни? Е да де,ама това пак е някаква "нетърпимост",колкото и обяснима да е тя.

# 12
  • Мнения: 6 029
Тия 53% са типичния БГ мъж.
Аз не съм от тях.

# 13
  • Мнения: 1 517
Не, не ми пречат, дори когато се облекат шарено и излязат по улиците. Просто са различни. Различните правят света по-интересно място. Не се страхувам за сина си, доста други истински лоши примери ще вижда занапред в живота си.

# 14
  • Мнения: 943
Аз не съм "против" или "за".Честно казано не ми пука особено... Tired

Общи условия

Активация на акаунт