"А New Dimension" на Cindy Crawford на български?

  • 10 260
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Момичета, чувала съм че тези упражнения правят чудеса. Изтеглих си ги и днес ги започнах...изкарах до средата и малкия се разрева Sad . Но така или иначе се изморих доста. Изглеждат супер безобидни, но всъщност, когато започнеш да ги правиш...и след това...абе всичко ме боли, което може би означава, че са ефективни. Thinking
Единственото тъпо в случая е, че са на КИТАЙСКИ #Shocked
Е та за това иде реч. Някой може ли да ми даде линк където са на български или английски или руски абе нещо с по нормално звучене Laughing

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Преди няколко месеца имаше постнат линк за тази гимнастика: беше на английски със субтитри на български (ако не се лъжа).
Имам я свалена вкъщи обаче, но ако можеш да я изровиш от архивите ще стане по-бързо

# 2
  • Мнения: 558
Lilly, аз около месец след раждането по4нах да я играя в комбинация с Фитмама за след раждане. Наистина е добра, но сега ве4е играя пак на Синди " Shape your body workout"- е това ве4е е лудница. За съжаление А new dimension и аз я имам на китайски но не пусках звука, само гледах упражненията а си пусках друга музика за фон за да не се дразня.
Shape your body- е на английски но звука е много лош и тих и затова процедирам по същия на4ин. Току що си приклю4их гимнастиката, наистина е доста изтощителна и мисля 4е имам ве4е малко стягане- усещам го най ве4е на ръцете ( и малко на дупето) понеже на другите си 4асти имам толкова сланини 4е ще мине време докато се усети Embarassed

# 3
  • Мнения: 2 142
Моля, кажете ми от къде да си сваля тази програма, пък дори и на китайски. Навремето играех старата на Синди, но я имам на касета, а сега нямам видео, но наистина беше много приятна и ефективна. Сега играя отвреме на време пилатес, казват всички че е страхотна, но не зная защо ми е малко скучна и можеби затова не съм така редовна Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 861
Цитат на: michel
Моля, кажете ми от къде да си сваля тази програма, пък дори и на китайски. Навремето играех старата на Синди, но я имам на касета, а сега нямам видео, но наистина беше много приятна и ефективна. Сега играя отвреме на време пилатес, казват всички че е страхотна, но не зная защо ми е малко скучна и можеби затова не съм така редовна Embarassed  Embarassed  Embarassed


http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/
заповядай, но е на китайски

Цитат на: valery
Преди няколко месеца имаше постнат линк за тази гимнастика: беше на английски със субтитри на български (ако не се лъжа).

Аз упорито търсих  този линк с упражненията с български титри, но уви не го намерих. Ако някой си спомня повечко и може да помогне МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Мда, аз си мислех, че съм го свалила точно от тук ама май не е било.
Офф РС-то вкъщи не работи (Бобо го е ремонтирал), но довечера ще му се помоля и ако тръгне ще погледна дали наистина ми е на Английски филмчето и ще го кача на диск, ако не успея да намеря от къде съм го дръпнала  Wink
Мисля, мисла и не беше на китайски бе - азбирах какво казваха. Обаче със сигурност съм виждала и китайското.
Дано не съм се заблудила и да те подведох Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Eто линк за тае бо. Довечера ще видя къде беше и Синди  Wink
http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/

# 7
  • Мнения: 2 142
Много благодаря за линковете! Още месец съм си вкъщи, после като почна работа, ще си ходя на фитнес, че това, с гимнастиката вкъщи ми е много труууудна работа, все си намирам някаква работа докато детенце спи, и отлагам, отлагам...

# 8
  • Мнения: 500
Цитат на: Victoria_R
Lilly, аз около месец след раждането по4нах да я играя в комбинация с Фитмама за след раждане. Наистина е добра, но сега ве4е играя пак на Синди " Shape your body workout"- е това ве4е е лудница. За съжаление А new dimension и аз я имам на китайски но не пусках звука, само гледах упражненията а си пусках друга музика за фон за да не се дразня.
Shape your body- е на английски но звука е много лош и тих и затова процедирам по същия на4ин. Току що си приклю4их гимнастиката, наистина е доста изтощителна и мисля 4е имам ве4е малко стягане- усещам го най ве4е на ръцете ( и малко на дупето) понеже на другите си 4асти имам толкова сланини 4е ще мине време докато се усети Embarassed
Можеш ли да ми кажеш от къде да я сваля?

# 9
  • Мнения: 558
Medea, линкът е същия, даден по-горе- http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/
Там има и двете видеота на Синди.
Аз днес си свалих и Боди Денс - оказа се руски, някакви рускин4ета се къл4отят, но утре ще я пробвам и ще пиша как е:)УСПЕХ!

# 10
  • Мнения: 500
Цитат на: Victoria_R
Medea, линкът е същия, даден по-горе- http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/
Там има и двете видеота на Синди.
Аз днес си свалих и Боди Денс - оказа се руски, някакви рускин4ета се къл4отят, но утре ще я пробвам и ще пиша как е:)УСПЕХ!

Мерси, вече дърпам

# 11
  • Мнения: 844
Щастливки! А бе вие в София да не сте на неограничен достъп на Интернет. Аз тука във Варна с 400 МБ нищо не мога да си изтегля #Shocked  #Shocked

# 12
  • Мнения: 3 861
Цитат на: nezistratieva
Щастливки! А бе вие в София да не сте на неограничен достъп на Интернет. Аз тука във Варна с 400 МБ нищо не мога да си изтегля #Shocked  #Shocked


ми дааа Blush  Grinning
Аз свалям с половин мегабит в секунда

# 13
  • Мнения: 844
Абе момичета, тази гимнастика на Синди дали я няма и на видеокасети и това някаква нова ли е (преи години имаше касети с нейна гимнастика, аз даже имах някаква кратка програма, ама от много местене май съм я загубила)? Щото като не става с тегленето, съгласна съм и малко парички за касета да дам, видео си имам слава богу!

Общи условия

Активация на акаунт