два въпроса...

  • 2 326
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

от кой от двата антицелулитни гелове сте доволни?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 30 дек 2007, 16:44

  • Мнения: 420
Здравейте,зимата не се движа много в този студ и усещам че съм се отпуснала в случай че имам целулит кой от двата бихте ми препоръчали,или някой друг? и вторият ми въпрос е че съм речила да си купя зелен чай какъв ще ми препоръчате,който да не е по скъп от 5лв,благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 243
Гласувах за Билка. Не , че е нещо осбено, просто от Девата кожата ми стана ужасна...

# 2
  • Мнения: 3 782
Не съм ползвала нито едни от двата. Защо реши запитването да е между тях двата точно? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Дева,Дев,Дева newsm74

# 4
  • Мнения: 420
ani_4ka  ми защото аз съм доста редовна в този форум и знам че от девата са доволни много мами,а също бяха пуснали и за билка че има доволни,ако има и други от които сте доволни моля споделете Peace

# 5
  • Мнения: 522
А бе от мазане файда нема.Ако имаш възможност ходи два пъти седмично поне на масажи.

# 6
  • Мнения: 522
А за без пари - прави си пилинг с кафе и антицелулитно олио.

# 7
  • Мнения: 4 435

Карчева ползвала ли си го?Да не би да има ефект.Аз съм се мазала с много,ама точно с тези не съм.Моя приятелка ползваше известно време на Билка и не понасях миризмата,на мента май беше. Sick

п.с.И да кажа на снимката си страхотна. Grinning

# 8
  • Мнения: 782
Аз ползвах преди време на БИЛКА, но не съм  доволна  Confused а що се отнася до този с мента, по добре не го ползвайте през зимата, защото охлажда и ще има бърррр....студ Wink

# 9
  • Мнения: 420
ами зелен чай не пиете ли... Embarassed

# 10
  • Варна
  • Мнения: 672
Не съм ги ползвала, не съм компетентна !

# 11
  • Мнения: 1 092
аз пък съм доволна от този на Билка newsm10
Девата ми подейства много зле на кожата newsm48
явно при всеки е различно.......

# 12
  • Мнения: 3 830
Вземи си и двата и сравни резултата.  Не съм ползвала все още подобна козметика newsm10
Другото нещо е да не носиш много тесни панталони. Пий повече течности и се движи повече. Слагай повече дрехи... на проблемните места Peace

# 13
  • Мнения: 487
Аз имам повече доверие на масажите,не вярвам на геловете!

# 14
  • Мнения: 472
Аз съм ползвала какви ли не префърцунени гелове ама не. Без масажи не става. Ако се ползват като допълнение към антицелулитните масажи може и да действат  Hug

Общи условия

Активация на акаунт