Някой ползва ли сушилня IRON AID на Electrolux - търся мнение

  • 2 236
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами!
Ползвали ли ли сте сушилня Electrolux EDI 96150 W IRON AID - тази дето глади дрехите с пара... Интересува ме наистина ли дрехите излизат изгладени? Какво количество дрехи трябва да сложиш, за да не се налага да се гладят после с ютия?
Притеснява ме, че звучи прекалено добре, за да е вярно. Дали е рекламен трик, за да се оправдае високата цена или наистина мога да разчитам, че като сложа изпраните ризи, после няма да се налага да ги гладя?

Благодаря ви предварително за мненията!

# 1
  • Мнения: 1 043
аз имам на делонги сушилня с пара , много съм доволна , но както при всички сушилни , трябва да се извади прането до няколко минути , иначе е много меко и без никакви гънки прането, леко се свиват някой материи с еластан обикновенно който са ... е и вълнените сигурно  Mr. Green
в моята се слага до 2 кологкрама и половина , но това е защото ми е пералня сус сушилня и позволява само 1/2 от прането да се суши, аз обикновенно си слагам 1/2 пране и си го пера , като му задавам и предварително режим за сушене и като спре пералнята са си направо сухи и перфектно меки и изгладени дрехите / особенно памучните  Flutter /

# 2
Мерси krissie!
Какъв модел е сушилнята, която ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт