Моля Ви помогнете

  • 802
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Здравейте момичета! Искам помощ, защото вече се оплетох доста. Мъжът ми се изследва - имаме лоша спермограма - и му откриха Е.feacalis. Лекаря го пренасочи към специалист. Нови изследвания и се оказва, че има инфекция - Mycoplasma lgG Ab. Моля Ви кажете лесно ли се лекува това и доколко е опасно отново да се прояви. Казали са, че аз задължително я имам, защото се предава по полов път. Кажете какво да правя, моля ви!  Cry Cry

# 1
  • Мнения: 7 716
Лекувайте се и двамата.
Усложнения
Главната опастност се състои в това, че при липса на лечение микоплазмата и уреаплазмата могат да предизвикат хронична форма на микоплазмоза или уреаплазмоза. Последствията от ненавременното лечение  могат да предизвикат сериозни заболявания като: хроничен уреаплазмен простатит и везикулит, хроничен двустранен епидидимит, микоплазмен цистит и пиелонефрит. За да се избегне това е необходимо да се направи изследване, ако вие сте в рискова група за венерически заболявания.   

Лечение
Уреаплазмозата и микоплазмозата, особено в ранен стадий, лесно се отстраняват с терапевтично лечение. Микоплазмите и уреаплазмите са много малки организми, които са способни да живеят самостоятелно. Те нямат клетъчни стени и затова на тях не мотаг да подействат много от антибиотиците. Затова в борбата с тях се използват специални противомикробни препарати.

# 2
  • Мнения: 81
  bouquet Благодаря ти Лали!!!!!!!!!! Както винаги знаеш какъв е верния път! Благодаря!
Само за едно се моля да не сме в напреднал стадий  Cry Правим опити от 3 год и повече. Дано не сме закъсняли.  Confused

# 3
  • Мнения: 902
Подложете се на лечение и двамата, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО след направена АНТИБИОГРАМА. После - контролни изследвания и консултация с андролог. Повторете и спермограмата след лечението.
Късмет.

Общи условия

Активация на акаунт