Сервиз за съдомиялна Електролукс извън гаранция????

  • 3 079
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
Мами, ако имате координати на добър сервиз за бяла техника бихте ли споделили? На моята съдомиялна и е изтекла 3-годишната гаранция през Септември, така че не мога да се възползвам от гаранционния сервиз, освен това телефоните дедни в гаранционната карта са невалидни ( след 3 години.... newsm78 ). Та това ми е въпроса- ако знаете, кажете .....
Ужасна зависимост съм развила към съдомиялната....  hahaha

Благодаря ви предварително!  Hug

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
какво се случва с машината?

# 2
  • Мнения: 651
Ами пуснах я вечерта, на сутринта отивам да я отворя- тя мига все едно току-що съм я пуснала, тоест изобщо не е тръгвала или тръгнала за малко, защото като я отворих долу пълна с мръсна вода, тоест стигнала донякъде и замряла посредата. мислех да не са запушени филтрите долу, но не- явно е спряла по средата на някоя функция и клапаните за оотичане на водата са затворени и си седи сега така с помийката вътре, а копчетата са хлътнали всичките и ни напред ни назад. Абе за ремонт си е явно, точно и изтекоха 3-те годинки.... Cry
Намерих някакъв "Сервиз България" но те ме убиха с това че трябвало да я занеса намясто  Shocked  Предвид липсата на мъжка ръка в къщи т'ва нЕма как да стане, та след 1000 молби ми записаха час за посещение, ама за след нова година, ама не било сигурно че ще дойдат.... Sick 
 Това ми реши всички колебания за празниците-заминаваме със сигурност!  Grinning

# 3
  • Мнения: 27
Моята съдомиялна също е Електролукс. Имам техник, който работи в сервиза на фирмата и от години ми поддържа ел. уредите /вкл. и миялната/. Сега не нося номера на телефона му в себе си, но довечера ще ти го дам.

# 4
  • Мнения: 651
Моята съдомиялна също е Електролукс. Имам техник, който работи в сервиза на фирмата и от години ми поддържа ел. уредите /вкл. и миялната/. Сега не нося номера на телефона му в себе си, но довечера ще ти го дам.

О, мила! Това ще е един от най-хубавите ми коледни подаръци!  Joy
 Hug
Много благодаря за включването!
  bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Я разпитай Шани на ЛС. Тя доста разбира от миялни. Препоръчвам ти я  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт