Откраднаха ни ЕЛХИЧКАТА!

  • 3 287
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Живеем в нова кооперация, хубав квартал.
Със съседката украсихме елхичка във входа - изкуствена, малка - 4 лв.

Стана бонбон! Heart Eyes

Е..... днес я откраднаха!  #Crazy
Интересно ми е кой ще кара Коледа с открадната елха!?

# 1
  • Мнения: 2 401
И аз мислех да украсявам входа, обаче  си помислих как ще се почувствам като опоскат украсата. Отказах се.

# 2
  • Мнения: 7 723
....Интересно ми е кой ще кара Коледа с открадната елха!?
Намини по комшиите, уж че си от топлофикация Wink

# 3
  • Мнения: 2 386
bratqta romi veroqtno sa do4uli ...(s nov komputar sym, kirilicata 6te q vladeq sled nqkolko 4asa)

# 4
  • Мнения: 5 468
 Joy това ми е много смешно, да му се не види...

# 5
  • Мнения: 1 215
bratqta romi veroqtno sa do4uli ...(s nov komputar sym, kirilicata 6te q vladeq sled nqkolko 4asa)


Да, бе точно, как пък за всичко е най-удобно те да са виновни. Дочули и дотърчали с каручката  Tired Интересно от кого биха могли да разберат за елхичката. Ако не е трагично, щеше да е смешно

# 6
  • Мнения: 505
и в нашият вход има елха при това естествена и 2 метрова...(ако и вашата беше такава трудно щяха да я краднат  hahaha Joy- майтап)  и като гледам никой не я е окрал...явно ХОРА сме в този блок... а и в другия входцелогодишно си държат един огромен бенджамин....такаче блока е случил на обитатели  Hug

# 7
  • Мнения: 3 447
bratqta romi veroqtno sa do4uli ...(s nov komputar sym, kirilicata 6te q vladeq sled nqkolko 4asa)


Да, бе точно, как пък за всичко е най-удобно те да са виновни. Дочули и дотърчали с каручката  Tired Интересно от кого биха могли да разберат за елхичката. Ако не е трагично, щеше да е смешно

То интересното е за какво им е на братята роми малка изкуствена елхичка  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 079
За Банго Васил  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 808
 Joy Joy Joy Joy

Много е забавно!

# 10
  • Мнения: 227
У съседите е.Но дали от вашия вход или от вашия блок....?

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Идиоти ooooh! Нашата украса стои във входа вече цяла седмица, да видим докога Whistling

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
bratqta romi veroqtno sa do4uli ...(s nov komputar sym, kirilicata 6te q vladeq sled nqkolko 4asa)


Да, бе точно, как пък за всичко е най-удобно те да са виновни. Дочули и дотърчали с каручката  Tired Интересно от кого биха могли да разберат за елхичката. Ако не е трагично, щеше да е смешно


И кое точно му е трагичното?! Голяма работа, че свили някаква елха... Трагичното е, че много деца няма да имат елха по обясними причини. Да изброявам ли още трагични неща, които даже не се доближават до "трагиката" на тази тема  Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Грозно. В нашия вход изчезват саксиите, които зимно време оставяме на площадката.
И да - трагично е. По същия начин се краде от гробищните паркове - паметници, вази.... За тези кражби някакво степенуване дали може да се измисли евентуално, като оправдание?
Да изброявам ли още трагични неща, които даже не се доближават до "трагиката" на тази тема  Tired

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да, мила, трагичното е, когато откраднат елхата ог гроба на детето ми. Тогава е трагично. Тогава се питам кой ще кара празниците с открадната от там елха.
Но, че е открадната от входа на блока, нито ми е трагично, нито дори важно. Колко цветя в саксии си разменят собствениците, ако всеки седне да пуска тема  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт