помощ, беба повръща,

  • 450
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
здравейте, имам нужда от спешен съвет
Каката в събота повръщаше и е с разтройство, и днес беба беше неспокойна, реших утре да ги водя и двете на лекър, но от 19ч беба почна да повръща, тя по принцип си повръща но сега мисля че е повече и е много кисел, какво мога да и дам да пие да се успокои повръщането за да изкараме до утре докато минем на лекър, тя е на 4м

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Общо взето нищо без консултация с педиатър. Повече кърмене, гледай да е по-малко количество, но по-често. Захранена ли е? С какво?

# 2
  • Мнения: 8 242
Как повръща бебето? Колко често? Поема ли течности? Температура? Отпадналост?
Знам гледката на 4 месечно повръщащо и дрискащо бебе  Confused

# 3
  • Мнения: 941
не е захранена, много сега заспа, но повръщането и не е обичайно, тя по принцип си повръща но винаги след оригване а сега само като я вдигра и повръща, притеснението ми е да не е лепнала вирус от каката, и се чудя има ли нещо което мога да и дам да пие за да не повръща толкова много да изкараме до утре за консултация с педиатър, сега слава богу заспа но като се събуди след малко сигурно ще почне пак да повръща,
няма темература, но не ми дава да я оставя никъде, а в мен повръща доста често, а преди да успея да я приспя почти през 5мин, това ме притесни, след като заспа след 15мин се размрънка, вдигнах я и тя веднага повърна, без оригване, просто изсипа папането си на земята,

# 4
  • Мнения: 4 242
Спокойно можеш да сложиш свещичка Вомитосхил, хомеопатична е и действа безотказно. И предлагай често гърдата за да не се обезводни.
Бързо оздравяване на рожбите!

# 5
  • Мнения: 941
Мери мерси ще си я набавя, дано не ни се наложи да я ползваме, лошото е че беба като и е кофти на коремчето не ще да яде и доста де бориме, дано не се обезводни и да спи повечко до утре,

# 6
  • Мнения: 4 242
Вярвам че след една свещичка няма да повръща повече и като му светне на детето само ще потърси да си набави течностите.

# 7
  • Мнения: 373
Нашият батко беше с повръщане миналата седмица и лекарката ни изписа Натриев цитрат. На опаковката пише , че може да се дава на деца над 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт