Смениха ли Pampers визията?!

  • 2 356
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Купих си от Метро памперси Pampers #4, днес отворих пакета и виждам доста по различна визия на памперса от преди! Пак са си с мириса Bath fresh, но са по различни.
Има ли нещо такова или сам купила някакви памперси менте?

# 1
  • Мнения: 2 593
Да,и аз съм вземала такива памперси с нова визия.Явно ги има в Метро,защото нашия квартален магазин(от където понякога купувам памперси)зареждат изцяло от там.На мен не ми харесва новия модел,по-плитки са някакси и по-изрязани и често ми пропускат Crossing Armsно не вярвам да се ментета.Последно си взех голям пакет от Билла и за моя радост бяха от старите.

# 2
  • Мнения: 1 155
Визията си я смениха, но и доста ги развалиха. Ние ползвахме само тези пармерси, но като преминахме от 3ка на 4ка дупето на дъщеря ми започна много да се зачервява и стана като лишеи. Оказа се, че е направила дерматит на кожичката и веднага и смених с Либеро и съм много доволна. Нямат течност и аромат.

# 3
  • Мнения: 745
На мен пък този  bath fresh лосион изобщо не ми харесва.имам чувството, че детето е наакано!! Sickвсе още намирам от старите,но докога не знам?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Картинките са по-различни и лепенките са ластични.Изрязани са по друг начин и слагането им поне за мен е по-трудно,въпреки еластичните лепки.Приличат малко на Памперса,който се продава на запад.Засега съм ползвала само 2 бройки,купени от една аптека и немога да кажа как се отразяват на дупето.Но определено като ги видях за първи път доста се учудих...

# 5
  • София
  • Мнения: 431
На мен пък този  bath fresh лосион изобщо не ми харесва.имам чувството, че детето е наакано!! Sickвсе още намирам от старите,но докога не знам?

А! Точно така е и при нас. Непрекъснато ми мирише на наакано, пък то било от лосиона. И като някаква луда проверявам детето през половин час. Старите повече ми харесваха.

# 6
  • Мнения: 256
Майчета, кажете от къде купувате старите неароматизирани Praynig. Много съм разочарована, че 3ката са ароматизирани. Ние отскоро ползваме тях. От 1 и 2 бях много доволна Peace

# 7
  • Мнения: 539

А! Точно така е и при нас. Непрекъснато ми мирише на наакано, пък то било от лосиона. И като някаква луда проверявам детето през половин час. Старите повече ми харесваха.

И при нас е същото!

# 8
  • Мнения: 105
И аз постоянно тормозя и себе си и детето, да го проверявам да не се е наакало. Като се напишка, памперса придобива такъв странен мирис, че направо се побърквам. Старите са много по-добри, а и на мен вече два пъти ми се случва да му пропусне пампата и си мслех, че аз съм виновна, защото сигурно не съм го поставила добре. Е...ясно е, че не само при мен е така.  dontknow

# 9
  • Мнения: 1 104
Смениха ги.И аз харесвам повече старите, но просто вече не намирам.

# 10
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ле-ле мамчета и при нас е така.
От както започнах с новият вид на памперс направо съм в ужас.
Дупето на детето е постоянно на пъпки и като се изака винаги ми илиза навън и цапаме бодитата.
Чудех се дали не е от размера, защото уж номера е един и същ , а тези новите са по малки.
Направо незнам....Че купих и голям пакет без да подозирам каква изненада се крие в него.... smile3515

# 11
  • Мнения: 745
ами аз ходя по магазините и търся старите.защо ги развалиха тези памперси просто не знам?една продавачка ми каза че много майки се оплаквали от памперс,дупенцата на бебчетата се обривали от лосиона.май ще минавам на либеро!

# 12
  • Мнения: 3 376
Аз не намирам разлика.Нито пропускат,нито ми миришат кой знае колко различно.

# 13
  • Мнения: 574
Аз още не съм отворила новия пакет /от новия вид/, но ми направи впечатление, че са по-малко бройки вътре на същата цена за пакет Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 586
Смениха ги!На мен ми изпратиха преди няколко месеца от Pampers мостричка но чак днес си купих от тях .Досега не бях попадала на новите.Дано с този ластик да са по-добри!

Общи условия

Активация на акаунт