Сироп за кашлица при бронхит у дете

  • 3 702
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Детето ми е на 2,2 год. Болен е от бронхит. Пие Зинат и Еуреспал, но вече 5-ти ден кашлицата не му минава, даже забелязвам, че започнаднес да кашля повече. Сутринта бяхме на контролен преглед и два пъти казах на педиатърката, че не съм доволна от Еуреспала, но тя настоява да продължим. Затова ви моля да ми препоръчате друг подобно действащ сироп за кашлица.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Със същата диагноза бяхме.Вчера ни свърши АБ,а сиропа беше АСС кидс.

# 2
  • Мнения: 1 802
За мен е добро отхрачващо сиропче.  Разширява бронхите и има противовъзпалителен ефект.  По добре не го сменяй!  Peace
Давай си го 10-на дни или поне докато кашля детенцето. Наистина е възможно да се е разкашляло детенцето ти повече, но това е отхрачващия ефект на Еуреспала!  Peace
П.П. Между другото, давай му да пие повече водичка!

# 3
  • Мнения: 2 005
Със сиропчето моето Педи ми назначаваше да му давам и два пъти по 6 капки финистил, за да не кашли толкова  Naughty Успокоява  Rolling Eyes Можеш спокойно да му даваш около 10 дни от тях , те са и противоалергични  newsm78 И ще видиш , че ще намалее кашлицата, но въпреки всичко се консултирай с Педито си Naughty Успех и скорошно оздравяване  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 146
Виж, по принцип е нормално да започне да кашля повече от отхрачващия сироп, но ако още два дни кашлицата се засилва, може да прави спазъм - т.е. кашля много по-често и почти се задушава от влажната кашлица, кашля продължително, а като спи, се буди от кашлянето (синът ми направи такъм като беше на 1г 11м, пак с бранхит беше, та му дадоха Вентолин, за да намалее кашлицата).

Общи условия

Активация на акаунт