Коледният дух навред витае, в домовете ни на сладкиши ухае 17 - 23.12.2007г.

  • 2 676
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 952
Мили момичета,

една седмица ни дели от най-прекрасният празник Коледа.
От все сърце ви желая, тя да е изпълнена с усмивки, ведро настроение, прекрасни емоции и любов. Сръчност и креативност, като на дамата от този клип.

Усмихната седмица - късмет в покупката на подаръците, успех в приготвянето на Коледните изкушения и не на последно място - много радостни мигове с близките Ви пристигащите при Вас.

Нека празничното настроение цари във вашите домове.



Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 09:49 от Ralfieta

# 1
  • Мнения: 7 914
Ralfieta

Hug
страхотно начало на седмицата  bouquet

не знам защо картината ми напомня за сцена от малката кибритопродавачка

# 2
  • Мнения: 952
Звезди и на мен това ми напомня. Чудих се много дали точно тази картинка да сложа, но така ми хареса празничната забързаност.

# 3
  • Мнения: 1 550
добро утро!

Ралфи, много красиво започва тази седмица bouquet

лека и спорна седмица от мен Hug

# 4
  • Мнения: 11 307
Момичета, отдавна не съм засичала Джорджа, Майка - някой знае ли нещо за тях?

# 5
  • Мнения: X
Ралфи, мерси за доброто начало на последната предколедна седмичка (чакам с нетърпение да мине Коледа, не за друго, а за да си сменя аватара  Mr. Green)

в моята къща "сладки" вече е мръсна дума след петъчната история

Вечерница, Джорджа май сега е Астреа, а Майка са в БГ на дъъъъъълга зимна и дай Боже бяла ваканция

на всички лека и спорна седмичка
да сте здрави, за да се насладите с пълна сила на празниците, а и после цялата нова година

ние утре ще имаме малко празненство в училище
ще нося банички с ябълки, тъй като тикви няма, за да спретна тиквеник, и оства да се мъча с ябълник

до скоро

# 6
  • Мнения: 5 475
Ралфи, мерси за чудесното начало на  седмичката ! Hug

Вечерница, Джорджа май сега е Астреа.

Потвърждавам, аз съм.  Party

Аз вчера правих тиквеник и говтих един 2 кг. шаран, подарък от едни приятели, рибари.   chef
Свеки беше очарована от кулинарните ми способности.  Wink

Лека и успешна седмичка на всички!   bouquet

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, момичета-кокичета!  Hug

Ралфи, поздравления за темичката! А на мен картината ми прилича на сцена от Машината на времето  Rolling Eyes.. явно всеки прави различни асоциации.

Като казахте тиквеник, познайте кой утре ще купува тиква  Crazy Laughing

Лека и спорна седмица ви желая!   bouquet

# 8
  • Мнения: X
блазе ви за тиквата
тук такова чудо няма
и като питам познати, ме гледат странно
даже не знаят, че се яде
затуй моят тиквеник стана ябълник или по-точно ябълнички, т.е. малки банички с ябълки
мъжете уж не искаха и се дърпаха, а после искаха допълнително
добре, че замразих тесто и утре пак

лека нощ

# 9
  • Мнения: 1 550
добро утро, момичета!

Ралфи, дамата от клипчето и наистина много сръчна, направо да се възхитиш Thinking

Астреа, и аз бих се възхитила на сготвен шаран и тиквеник bouquet ти привърши ли с проектите?

Joel, покрай твоите тиквеници/ ябълници, ходих вчера да търся тикви из наше село. разбира се, нищо не намерих Crazy нооооо, мои агенти казаха, че имало откъде все пак да се купи, макар и от друго насело място Party

Вес, навакса ли със спането? как е времето при вас? при нас едно известно време е доста студено, да не повярваш.

Звезди, мама днес ли пристига? да си изкарате страхотно през време на престоя и Hug

лек ден от мен bouquet

# 10
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Много хубаво начало на темата,Ралфи  bouquet  bouquet  bouquet

Joel-как мина тържеството в училище?

Astrea-като каза тиквеник,хм утре ще потърся тиква тук.Скоро гледах на пазара за зеленчуци,ама нещо ме домързя да готвя тогава.Утре имам пазар и ще потърся.
Ако ти остане време сподели рецепта пл.

Bec-купи ли тиквата?
Все се каня да те питам,какво стана с  newsm39.Има ли някаква файда от това въртене  newsm78

 Milenski72-как сте вие?Алекс ? Май всички ще сме на пазар за тиква тези дни Simple Smile

Тук преди време питах как я готвят.И ми казаха на супа.Аз не съм яла тиквена супа до сега,може и да е вкусна,но ми прозвуча станно.
Да се оплача,диването е пипнало някакъв вирус май.Точи едни сополи не е истина.
 
Лек ден на всички  bouquet

# 11
  • Мнения: 7 914
мама е тук.. днес обучавам бабата и утре ще съм... wash hang newsm79 knit  food002 и разбира сеееее ще се спи Party Party Party


мама ми донесла тиквеник- готов Crazy.. и още нещо..ама няма да казвам, че бременни четатт Whistling... отиваме на закуска Hug


до скоро момичета  bouquet

# 12
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте от студена Испания, тук се опита да вали сняг, но не му достигнаха силите и мина в дъжд hahaha.

Миленски, и при нас застудя, на 2 пъти даже нещо се опитах да се разболея, но се размина.

МамКами, не съм купила още тиква, днес ме домързя да изляза, а и няма да ни има 3 дни, до събота, та тогава чак ще я купя, че имам и 2 пакета кори за баница в камерата, трябва да ги употребя. А каква е тази супа от тиква? newsm78

Звездичка, хайде, честита ти отмяна  Mr. Green, и приятно поспиване до късно Party

# 13
  • Мнения: X
ето ме и мен
с издут тумбак, доскоро едва дишах
ама какво да се прави, имаше такива неща, че ...

най ми харесаха едни камбоджански пролетни рулца
сега чакам рецептата
моите ябълкови банички много се харесаха също, даже не стигнаха

и най-важното  - прекарахме си много добре

звезди, честито
хич да не те виждаме тук
бягай навън и използвай възможността 100%  Mr. Green

Milenski72, уби ме с тези агенти
тук само африканците ядат тиква
но им носят веднъж в месеца от големия град

хайде живи и здрави и до утре

# 14
  • Мнения: 952
Среднощен привет сладурани!

Как сте? Купихте ли подаръците?
Не знам ние дали ще се радваме на Бяла Коледа, но поне се порадвахме на сняг през уикенда. Уви от два дни повечето сняг е стопен, а там където е останал е по-скоро ледена пързалка  #2gunfire Кошмарно е, човек не може спокойно да ходи по тротоарите.
Аз направих доста снимки на снега и Коледната украса, но по късно ще ви ги покажа, че нещо Интернета ми си е направил лоша шега с мен снощи и не ъплоуднал снимките, както трябва  Sad
На мен нещо все не ми остава време да се включа тук.
Вчера се оказа доста натоварен ден, но все пак в почивката отскочих до няколко магазина да купя два-три предварително набелязани подаръка.
Вече започвам да се притеснявам, че няма да ми стигне времето да мина по магазините, а и да направя коледните вкусотии, които си бях заплюла.
Днес имах малко време, но бе уплътнено с гледане на малчо, докато сестра ми се разсее малко.  Изобщо не скучахме с него, даже бе много забавно. Само дето се наложи да отложа за късно тази вечер замесването на тестото за два вида сладки, които искрено се надявам утре да изпека  Blush

Звезди - как е майчето ти? Не се и съмнявам, че е щастлива от срещата с вас и най-вече с малкия принц. А той доволен ли е от вниманието към него?

Milenski72 - днес рано, рано си се разписала. Да не би да си подхванала точилката   chef

Astrea - успешна седмица, стискам палци да приключиш навреме със задачите  Peace

Bec - как си? Не планирате ли някое хубаво пътуване отново?
За тиква си говорите ... Добре, че при нас се намира безпроблемно. Аз последно бях взела една огромна, та освен тиквеник правих и курабийки с тиква. Laughing

mamKami - да гушнеш мъника от мен. Да се оправя бързо. Дядо Коледа идва все пак, трябва да е здрав.

Joel - Явно училищното празнество е било много забавно, а и полезно. Ще обмените кулинарен опит. Като спомена пролетни рулца, ще чакам да ти дадат рецептата, та дано и с нас да я споделиш  Mr. Green

Целувам Ви всички.  Heart Eyes  Лека вечер.

Общи условия

Активация на акаунт