а ако не се оригне след хранене ?

  • 16 664
  • 36
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
беба понякога така дълбоко заспива докато се храни, че дори не си изяжда всичко и е невъзможно да я накарам да се оригне, дали е опасно ако я оставя така да си спи и не се оригне ??

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми никога не се е оригвала-жива и здрава е!
Няма нищо опаснои  нищо притеснително!

# 2
  • Мнения: 745
и на мен ми се е случвало докато яде и да заспи,особено вечер.слагам го на една страна и ако не се е оригнал така му е по-лесно да го направи спейки. Sunglasses

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 706
И моята дъщеря не винаги се е оригвала след хранене,  но нищо опасно не се е случвало. Не виждам смисъл да се тревожиш излишно за това.

# 4
  • Мнения: 1 919
моя син не се уригва, ама попръцква -често заспива докато се храни, оставям го нищо му няма

# 5
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
И двете ми деца са били на приливи и отливи - понякога оригват, друг път - не. На всичко отгоре дъщеря ми от малка обичаше да спи по корем. Е, все пак хвърляй по едно око - не за друго, а за да не изплюе мляко и се нацапа случайно.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ние заспиваме докато се храни, но аз винаги го изправям да се уригне. Страх ме е да го оставям така да заспива; особено ако е нощно хранене.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ох и ние сме така ooooh! по 100 пъти ставам нощно време да го видя как е.

# 8
  • Мнения: 750
И моите момичета никога не са се оригвали, като хапнат и веднага заспиват. Нищо си им няма Simple Smile

# 9
  • Мнения: 124
не се шашкай,просто гледай да го слагаш легнало настрани за всеки случай Peace

# 10
  • Мнения: 660
Никога не съм си правила труда специално да го оригвам. Никакъв проблем не сме имали с това.

# 11
  • Мнения: 2 100
Сутрините никога не успявам да го оригна-той просто си заспива и всеки опит е безуспешен. Но винаги когато мога го държа докато се оригне, заради коликите Peace

# 12
  • Мнения: 911
Абе, че не е опасно - не е. Но мисля, че му е некомфортно на бебето - връщайки се кърмата, предполагам, че е смесена със стомашен сок и усещането всеки знае какво е - като от киселини. Може и да не съм права, де Simple Smile

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
синът ми през първите месеци въобще не можеше да се уригва- пробвах как ли не да го държа и не ставаше, после зпочна сам да се уригва

# 14
  • Мнения: 3 146
Слагай го настрани. Виж, практически не е толкова опасно, колкото просто може да пречи на детето да спи спокойно, защото празното порстранство в стомаха може да дразни, а и увеличава коликите понякога. Но ако не се буди, не го мисли.

Общи условия

Активация на акаунт