38-ма Американска приказка ,снежна,че и предколедна ! Хохохо....

  • 13 389
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253
Хайде момичета,пишете,не се чудете....
 
Предната тема.
 

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 14:41 от ТинаХрис

# 1
  • Мнения: 3 367
а мерси Тина!
за амазон - аз сега минах с дила че много неща за с фри шип ако поръчката е над 25кинта (една от причините всички околни деца да имат подаръци до 2009)
това за 78$-цяла година фри шип е така,аз се записах заради едни книги,после се отписах(един месец да мислиш ти дават),но ако се пазарува много е далавера
*
ех че се смях с имената и гражданствотоооооооооооо..аз бих минала веднага,и 2те деца са с бг имена..да сме знаели,щяхме да спестим 10 години и 10К  Joy

# 2
  • Мнения: 404
Тандури,

Ето това ми излиза, като кликна на линка със снимката.

We're sorry...
...due to a high volume of page requests, this Webshots page is not available right now.

If you are looking for a photo, it is possible that the photo has moved or no longer exists.

Ти може и да си я махнала вече, но на мен това ми излиза от вчера.

Днес имаме да правим нещо много тъжно.  На моя мъж на най-добрия му приятел от детинство баща му умира от рак и ще идем да го видим в болницата.  Така ми е гадно, че няма накъде.

# 3
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ох това с Американските легенди преди много ме забавляваше, а сега ме нервира ужасно, не знам защо - сигурно, щото се наслушах на глупости откак сме тука - то детето не можело с бг име да го кръстиш, ма нямало бащино, като родиш тука и гражданство ти дават и 2хил. долара ей тъй държавата ти дава, че си родила американче... Whistling че и най ме нервират като вземат да спорят, сякаш ние не живеем тука, не знаем по-добре как е, кой дава и какво вземат, че детето ми 3 месеца без здравна беше, защото я чаках тая прословута щатска застраховка да се натъкмят да я направят. И като им кажа че я плащам и нея - почти 100 на месец, а не е вярно, ти не си разбрала - то има и безплатни ooooh! Много им се ядосвам #Cussing out то от клюки по кафетата не им остава време да помислят малко преди да говорят/ пишат.
Душица, съжелявам за приятелят ти и баща му - тук има организация подкрепяща хора засегнати от рак - Gilda's Club, много са добри, имат групи за взаимопомощ и counseling, можеш да го насочиш към тях ако има нужда от подкрепа. Ти между другото къде си в Jersey? Видях че завършваш Rutgers, а той ни е близо тука, аз съм в южната част.
Утре ми излизат evaluation-ите на дипломите от бг, ако всичко е наред ще започна новата работа до 2-3 седмици, много съм развълнувана, ама не смея още да се зарадвам защото зависи от резултата от WES. Стискайте палци Praynig

# 4
  • Мнения: 2 563
Sipirumi, стискаме ти палци!

Душица
, и моята майка е болна от рак. Кара трети курс химиотерапия сега.

Блажка
, аз съм за убиване!!! Ей, акъл море, глава шамандура, Яноооооооо.

Тандурка, ти като каза свинско, се сетих. Четох ей тая статия снощи и настръхнах, Our Decrepit Food Factories:
http://www.nytimes.com/2007/12/16/magazine/16wwln-lede-t.html?_r … e&oref=slogin

# 5
  • Мнения: 1 436
sipirumi, fingerscrossed

Душица, само мога да си представям колко е неприятно  Hug

Американските легенди ме дразнят само като седи някой срещу мен и спори, че това, което аз казвам няма как да бъде. Сигурно не съм разбрала  Whistling. Този някой най-често е баща ми, но тук-таме има и други разбирачи  ignore2.

Най-накрая си купихме елха и ще украсяваме днеска  Close-mas:.

Мацки, има ли някоя за която 24ти е неработен? Опитвам се да убедя шефа ми, че няма много смисъл да работим половин ден на 24ти (който е понеделник), а е по-добре дълъг уикенд  Whistling

# 6
  • Мнения: 404
Благодаря момичета,

Той е много болен и не мисля, че и тези групи за взаимопомощ ще му помогнат.  Италианец е, говори лош английски, макар да е тук от 40 години и е много, много капризен.  Самата болест го прави да е такъв.  А моята най-добра приятелка е лекарка в тази болница, и той и е пациент, и тя горката им казва, че нищо не могат да направят за него, и е най-добре вкъщи на спокойствие да си умре, ама те все го карат в спешното, и се трупат едни сметки, и се сърдят, че не го приемат в болницата, а те всъщност няма за какво да го приемат, само болкоуспокояващи и това е.

Хиър, дано майчето ти да се оправи.  Много вяра и късмет и сили и пожелавам.  Да не дава Господ на никой. 

# 7
  • Мнения: 7 837
Не мога да се стърпя. Тази мисъл заслужава адмирации  Laughing Обаче се наложи да слагам десетина запетайки, другарката не умее да пише.

# 8
  • Мнения: 1 800
Aйде, добро утро и от мен!

Тинче, много ми харесва заглавието, едно коледно ми станааааа  santa2

Сипируми, стискаме палци!

Душица, много кофти.

Дженке, как беше спа-то? Обиците дойдоха ли?


Отивам  да си излъскам къщата newsm75 и да напазарувам грошърис newsm71,  свекитата идват в края на седмицата за Коледа!

# 9
  • Мнения: 404

Душица, съжелявам за приятелят ти и баща му - тук има организация подкрепяща хора засегнати от рак - Gilda's Club, много са добри, имат групи за взаимопомощ и counseling, можеш да го насочиш към тях ако има нужда от подкрепа. Ти между другото къде си в Jersey? Видях че завършваш Rutgers, а той ни е близо тука, аз съм в южната част.


Аз живея в Хамилтън, но пътувам всеки ден.  Можем някой ден да ударим по едно кайфенце след като си наблизо.   Аз уж уча, ама от време на време мятам по един поглед на форума.  Умряла работа, нещо хич не ми се учи и от толкова четене, едното око ми играе вече две седмици.   Cry

# 10
  • Мнения: 1 783
Е-е-ех, Тандури пусни още един път плиииииз  Praynig

Бенсън, мерси за цитата... ох, умориха ме тези с митовете за Америка, четохте ли и в другата тема за българския? език "Да се досетя ли,че си в ЮСА?!", аман вече от тия "европейци" и др. подобни, и да не говорим колко е ужасна е тая хАмерика и толкова са прости тия хамериканци

# 11
  • Мнения: 404
И аз искам снимкатаааааа...

# 12
  • Мнения: 1 593
вий майтап си правите за нас тука - локалните чиляци, ама ний по какви спа се окършвамеее, не ядем доматите с колците, разбираме от финни работи...

спато беше фантазия - точно, както по снимките, с все такъмите му (чехлички, халати, чайчета, миризмички, музичка, квот си трябва). С мъж ми релаксирахме в чудесната парна сауна и после ни посрещнаха две засукани момета дето ги направих набързо на фотомоделки. Честно казано като ги видях, веднага judgementally си помислих, че сега проформа ще ни правят некви процедурки, колкото да ни вземат парите, но бях много приятно изненадана. Моята масажистка страшно се постара, изобщо не ме претупа, беше много любезна (но не натрапчиво) - абе с две думи, за пръв път оставям бакшиш в спа защото искам, а не защото трябва.
мъж ми обаче, след като излязохме, много беше притеснен и се затюхка колко бил надебелял и как трябвало да отслабне - на жена си не се връзва, ама напудрената масажистка му взела срама май  tooth

бенсън, мерси за интереса  Hug, обичките ми пристигнаха и с кеф установих, че изглеждат по-големи отколкото очаквах  Wink
пък че са хубави, хубави са - никога не съм била разочарована от bluenile.

dushica, кофти работа  Confused

Зоре, хващаш ли цаката на Александра (казвате ли и нещо умалително)? Започнахте ли да излизате навън? Пиши ми на лични ако имаш някакви въпроси - аз нали съм дъра бъра, дай ми само безплатно акъл да давам, но все пак да предложа  Mr. Green

# 13
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Dushica, ми и аз съм в Hamilton Township, Mays Landing Laughing Айде ще ти пратя на лични телефона ми, ако искаш да звъннеш.

# 14
  • Мнения: 404
Само, че ти си в друг Хамилтън.  Аз съм в този до Принстън, а ти си до Атлантик Сити.  А, и ти си мислиш за този кемпъс на университета в Кемдън сигурно.  Аз ходя в главния кампъс в Ню Бронзуик.  Ех, какви имена наредих на Български.  Но ме мързи да прехвърлям от БГ на латиница и това си е.  Давай номера все пак.  Ние често се возим насам-натам, така че може да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт