пак цикъла...

  • 838
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Значи исках да поговоря с мама, но нея я няма за известно  време newsm47 Та проблема ми е следният-преди няколко дни бях в третия си ден от цикъла-и стана следното-той стана слаб и се получи едно  такова светло кафяво зацапване[да, знам че това зацапване е нормално]но проблема е, че на другия ден цикъла ми стана доста силен и червен!Днес ми е 5 ден и вече пак си е светло кафяво зацапване щото ми свършва.Та това нпрмално ли е?На почти 15 години съм и имам цикъл от 7 месеца.А и забравих да кажа-не водя полов живот Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 14:53 от petq123456

# 1
  • Мнения: 263
Не се притеснявай миличка! В началото е винаги така - цикълът е дори нередовен, повече с кафеникаво зацапване и преминава в червеникав. Важното е да не е повече от пет дни, което е нормалното. Спазвай хигиена, води здравословен начин на живот - не се претоварвай физически и умствено през това време и продължавай да споделяш с мама.

# 2
  • Мнения: 412
Не се притеснявай миличка! В началото е винаги така - цикълът е дори нередовен, повече с кафеникаво зацапване и преминава в червеникав. Важното е да не е повече от пет дни, което е нормалното. Спазвай хигиена, води здравословен начин на живот - не се претоварвай физически и умствено през това време и продължавай да споделяш с мама.
Много ти благодаря за успокоението smile3525

Общи условия

Активация на акаунт