Светлозелено на цвят изпражнение на 2г. дете

  • 967
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Днес акото на дъщеря ми беше светлозелено на цвят. Shocked
Много се притесних.
Преди седмица приключихме с пиенето на Клацид (имаше ангина). Миналата неделя пак беше такова акото, но тогава реших, че е от антибиотика. Но сега цяла седмица не е пила нищо и акото беше с нормален цвят. Сигурна съм, защото на яслата на ака, а само вечер, в къщи. А днес изведнъж пак зелено. newsm78
Някой има ли идея от какво може да се получи това?

П.П.  Обадих се на джипито. Каза, че най вероятно започва инфекция и да дам една ампула Гентамицин.

# 1
  • Мнения: 353
Зная, че това е признак на настинка. А да не би да е яла нещо по различно.
Моето бебе, ако яде нещо зелено като спанак и ака зеленикаво.
А ако е яло нещо като доматено пюре, по- червено, и акото е по- червеникаво. Дано да е така!! Praynig

# 2
  • Мнения: 45
има една тема във форума,мисля че се казва *Внимавайте с вафличките*,където имат същите оплаквания-със светлозелени изпражнения и че било от някой вид вафли

# 3
  • Мнения: 351
За съжаление не е яла нищо различно последните 2-3 дни и нищо зелено.
Единственото по-различно, което й се случва е, че й никнат последните кътници, и то пак 4-те наведнъж.

Вафли наистина е яла последните няколко дни, дори повече от необходимото. Купих един пакет малки вафлички в петък, Famili се казват. Харесва ги.

Темата за вафлите не съм я видяла. А и как да предположа, че може да е от тях doh
Сега отивам да чета темата за вафлите, дано да е от тях, че джипито мисли, че започва възпалителен процес.

# 4
  • Мнения: 46 437
При София се получи от желирани бонбони на Харибо, веднъж само е яла и ми изкара акъла, дано и при твоето дете не е нещо сериозно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт