силикон или отсраняване на излишна кожа???

  • 2 987
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Вие какво бихте предпочели?Аз имам доста излишна кожа,а смятам, че ако си сложа силикон и станат доста големи може да изглежда грозно,защото съм слаба .45 кг и 165см.От бременността вдигнах само един размер!От C на D,но след кърменето имам много излишна кожа.Някои правил ли е тази процедура с премахванети й ?Как става, каде и колко струва? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм за силикон.
Не е нужно да слагаш голям размер,толкова,колкото д ати напълнят излишната кожа...Поне ще стоят и по-приповдигнати и естетически красиви гърдите.
След второто живот и здраве-ще се спра на този вариант.
И аз не желая допълнителен обем.

# 2
  • Мнения: 1 655
Според мен зависи колко е излишната кожа, защото ако е много дори и да сложи силикон за да запълни всичко ще трябват доста кубуци. Както пише, че е слаба наиситна ще стои грозничко. Имам две приятелки които  се подлагаха на изрязване на излишната кожа. На едната и изрязаха  и добавиха силикон, другата само изрязаха излишната кожа. Разреза и на двете е около ореолата и не личи. Избора е твой , но моят съвет е да  се консултираш с няколко доктора и да си прецениш.

# 3
  • Мнения: 1 313
Лекарите най-добре ще кажат, но в някои случаи и двете процедури са нужни.

# 4
Като премахнеш излишната кожа после гърдите ти доста ще намалеят.Оттук резнали,оттам резнали и накрая 2 малки гърди.Ако имаш възможност отстрани излишната кожа и ги напълни със силикон

# 5
  • Мнения: 1 531
Вие какво бихте предпочели?Аз имам доста излишна кожа,а смятам, че ако си сложа силикон и станат доста големи може да изглежда грозно,защото съм слаба .45 кг и 165см.От бременността вдигнах само един размер!От C на D,но след кърменето имам много излишна кожа.Някои правил ли е тази процедура с премахванети й ?Как става, каде и колко струва? newsm78

може да се направи комбинирано, според големината на имплантите. вижда се колко кожа остава в излишък и се маха само тя. а ако имплантът запълва всичко, не се маха нищо. може да се съчетае имплант с лифтинг и става много хубаво. наблюденията ми са лични, не ти говоря прочетено или чуто.

# 6
  • Мнения: 2 309
Силикон + отстраняване на излишната кожа.Всъщност,само специалист може да те насочи най-добре Peace

# 7
  • Мнения: 1 043
аз съм си махала само кожа  Crazy как звучи само  Sick
 имам си достатъчно като пълнеж и затова ми повдигнаха само бюста и понеже имах доста за махане имаше и още една процедурка след самата операция
мисля че ако неможеш да се възприемеш с по големи гърди по добре е да не си слагаш излишно силикон/ това какато знаем всички си е излишна тежест /
но определено резултата със силикон е доста по добър ако нямаш достатъчно / то достатъчното колко ли значи  newsm78 май за всеки различно значение има думата /
 иначе доктор Тонев ми е правил операцията преди време в торакс пловдив- вече работи другаде в неговият сайт пише каде ..  вече струва около 1800- 1900 лева  мастоплексията
 за силиконовите подплънки вече незнам  други да споделят

# 8
  • Мнения: 867
И според нен махането на малко кожа е по-добрият вариант. След някоя и друга година може да си сложиш и малко силикон.

# 9
  • Мнения: 407
Много Ви благодаря момичета, разбира се че ще се консултирам с доктор, но все пак не е лошо да чуя и други мнения.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
dik виж и във форума на тялото - http://forum.tialoto.bg/index.php?c=7&sid=fd11c4bee119cbae8b63edb7951b38ac там попринцип повече се обсъждат теми, засягащи пластичните операции.

# 11
  • Мнения: 4
Az imam silikon i po otnoshenie na tova shte ti kaga mnogo da vnimavash kude si pravish operaciata. POvecheto lekari v Bg sa golemi kasapi i prichinaivat neobratimi porazii. Dokolkoto znam nai-dobriu nas sa d-r Stoqnov i d-r Tepavicharova.Pone moite poznati mnogo gi hvaliat. Inache si e drug s nov bust,osobenno ,ako predi tova gurdite ti ne sa bili golemi. Laughing Simple Smile
 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 177
Аз също съм минала по този път а и доста мои приятелки;за съжаление винаги има рискове и не мога да ти препоръчам доктор;но мен лично Стоянов не ме впечатли;Тепавичарова е добра ако можеж да преглътнеш грубоватото и държание с пациентите;също мн. добър за мен е др.С.Михайлов от в.б.;най-добре се консултираи с няколко и сама прецени;не вярвай обаче на тези които казват ;че всичко могат.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт