GARNIER PURE A ?EXFOLIAC 200?

  • 865
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Обърквам се как може да има такива противоположни мнения.Аз от скоро страдам от "гадове"-ужасни пъпки,които даже и в пубертета нямах и започнах да се интересувам от  продукти които биха могли да ми помонат да се избавя от досадните пъпки.Вчера ми препоръчаха някакъв крем EXFOLIAC 200.Но аз реших да пробвам рекламирания GARNIER PURE A.Все още е рано да кажа дали е добър но след време ще ви споделя.А между временно ще съм блаодарна ако някой е пробвал exfoliac 200 да сподели мнението си.Аптекарката обещаваше едва ли не чудеса от него.

# 1
  • Мнения: 29
Аз ползвам Garier Pure и мога спокойно да ти кажа да не очакваш чудеса.Само с почистваш гел не става трябва да си вземеш още нещо.Най-добре иди на дерматолог и той ще ти предпише подходящи мазила за твоята кожа.

# 2
as polzvam exfoliac-a i sam mn mn dovovolen.bykfalno za 1 mesec pupkite izchezvat pri redovno nanasqne na krema sytrin i ve4er na chisto lice. razkoshen e .imam i po4ti vsiki4ki kremove gelove piqni za papki na garnier no sa jalka kartinka pred exfoliaca ;]

# 3
  • София
  • Мнения: 4 749
Exfoliac е по-добрият избор  Wink А и е по-висок клас от Гарние-то.

Общи условия

Активация на акаунт