Смяна на ам...

  • 580
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
ЗДравейте,
Сгурно повтарям някоя тема, но точно това което искам да питам не мога да намеря, така че помагайте baby_neutral

Беба е на 3 и пол месеца и от раждането почти е на милумил.......досега беше екстра, наддава и яде добре...
сега от 4-5 дни не иска да яде, не е болна или нещо такова, но само си върти биберона из устата и не дърпа мляко......а като и дам вода веднага захапва,,,,,,,,та стигнах до извода, че може би трябва да сменя млякото..........
въпроса ми е такъв, дали ще има ефект ако сменя милумила с аптамил? защото са на една и съща фирма предпочитам така, но не знам има ли разлика голяма във вкуса?
ПОмагайте и мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 940
Синът ми също има подобни периоди, откакто навърши три месеца, сега е на шест и половина. Той пие  Милумил.  Обвързвам го или с никнене на зъбки, или с това, че просто не е гладно детето. Не бързай да сменяш, изчакай няколко дни поне. Аптамил, доколкото разбирам от други майки, също е много хубаво мляко.

# 2
  • Мнения: 27 524
Обвързвам го или с никнене на зъбки, или с това, че просто не е гладно детето. Не бързай да сменяш, изчакай няколко дни поне.

Съгласна  Peace

# 3
  • Мнения: 508
Синът ми също има подобни периоди, откакто навърши три месеца, сега е на шест и половина. Той пие  Милумил.  Обвързвам го или с никнене на зъбки, или с това, че просто не е гладно детето. Не бързай да сменяш, изчакай няколко дни поне. Аптамил, доколкото разбирам от други майки, също е много хубаво мляко.
И аз така мисля-изчакай.Ние също сме на Милумил,това също ни се е случвало-да се върти и да хапе биберона без да пие, този период просто отминава и е временно.Аз лично не го свързвам с това,че не иска точно това мляко.

# 4
  • Мнения: 15 379
И аз мисля, че са зъби. Ние сме така от 2 седмици близо, но не се притеснявам, колкото му се иска да пие (ние сме на Аптамил). Не сменяй млякото, а изчакай, предлагай водичка щом иска, вероятно успокоява венеца.

# 5
  • Мнения: 362
пробвай да увеличиш малко интервала между храненията

# 6
  • Мнения: 4 358
Присъединявам се към съветите на момичетата - не сменяй млякото! Самата смяна е рискована, а във вашия случай, според мен, няма достатъчно основателна причина да търсите алтернатива.

пробвай да увеличиш малко интервала между храненията
Това е добър съвет  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 541
пробвай да увеличиш малко интервала между храненията
Peace

# 8
  • Мнения: 161
Незнайно защо, но и ние точно сега отказахме Милумила. Възможно ли е нещо да са променили в състава му?

# 9
  • Мнения: 1 666
пробвай да увеличиш малко интервала между храненията

... както и да не я насилваш. Бебета имат такива периоди. Изчакай още малко преди да правиш смяна на млякото.

# 10
  • Мнения: 217
И аз си го мислех това за състава.........нещо ми прави впечатление напоследък, че по стените на шишето като разтворя милумила остават едни дребнички парчетии прозрачни............без значение с каква темп. вода го разтварям..........не знам, вчера общо и се събраха за деня 400мл Sad

Общи условия

Активация на акаунт