Море от любов

  • 5 083
  • 55
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 476
Гледате ли двамата блинаци / близначки ?
Ненормална, извратена работа   #2gunfire

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Дам и аз сега ги пуснах.. ама не разбрах много... басиии отврата  Sick  Sick  Sick

# 2
  • Мнения: 927
Направо ще падна  #Crazy  #Crazy Горките момичета ( за жертвите им говоря) !! Е, как може родителите на тези същества да не са ги усетили!??

# 3
  • Мнения: 927
Направо настръхвам!! Слушам сега момичето - "гаджето" на едната

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Тези двамата са за психиатър и за затвора! Не ми се мисли какво им е на горките им приятелки... толкова много изгубено време, толкова време в лъжа, такава ужасна гавра  Sick Дано се възстановят без психически травми.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Това... трябва да офффф незнам... какво да кажа.... #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire трябва да ги съдят до дупка... и им трябва един хубав  newsm61 БОЙ.Баси гадните момичета или момчета... незнам и аз какви са... #2gunfire

# 6
  • Варна
  • Мнения: 634
Че и жертви се опитват да се изкарат-"само аз си знам какво ми костваше"-егати извратената история,честно  #Crazy

# 7
  • Мнения: 4 324
Боже .... Видях края ........ Ужассссссссссссссс

# 8
  • Мнения: 2 956
 Честно...по-голяма психария скоро не бях гледала,дори и на филм   #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 475
откачена история, а къде са родителите на тези близначки, те са определено за психиатър, имат толкова объркано съзнание, стана ми жал за приятелките им, първата им любов и по такъв гаден начин да разберат за нея!!Интересно е да дадат гледната точка на родителите на близначките, тези родители не виждат ли какви деца възпитават?????

# 10
  • Мнения: 69
   Нямам думи........... ,слушам ги и не  вярвам  на извиненията им.Сякаш ги четяха.
      В какъв свят живеем и как да пазим децата си.

# 11
  • Мнения: 1 114
Надявам се да ги съдят.
Това, което са направили,  е толкова извратено.... Не съм сигурна,че се чувстват виновни. А това е най-лошото.

# 12
  • Mонтана
  • Мнения: 413
ужас кви са тия твари

# 13
  • Мнения: 10
Даже не се чувстват виновни и се извиниха толкова пошло тея изроди.За тея двете трябват газови камери #2gunfire #Cussing out.Остават следи за цял живот у двете момичета,едната дори са е опитала да се самоубие.Дано се съвземат момичета и намерят мъже които ще ги накарат да се чустват отново обичани без да бъдат лъгани.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Е разкажете де..изпуснах го този път Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт